Huśtawka Hangover Red
Amazonas
Huśtawka Hangover Red
368,00  460,00 
Huśtawka Hangover Orange
Amazonas
Huśtawka Hangover Orange
368,00  460,00 
Huśtawka Hangover Green
Amazonas
Huśtawka Hangover Green
368,00  460,00 
Huśtawki

Oferujemy huśtawki dla dorosłych, w tym również tzw. Hamako-Fotele dla matek karmiących i ich dzieci. Te specjalne huśtawki dają uczucie bezpieczeństwa i urzekają swą atrakcyjną wielobarwną estetyką. Są one wykonane według tradycyjnych metod typowych dla hamaków z tą tylko różnicą, że przeznaczone są do montażu w jednym punkcie, a nie dwóch. Takie propozycje od Amazonas i innych znanych marek pozwalają zaoszczędzić miejsce!

Ciekawym rozwiązaniem pośrednim jest grupa oferowanych huśtawek również wieszanych centralnie z miękkim siedzeniem i trójkątnym tekstylnym oparciem – tzw. wiszące fotele. Udźwigną one nawet dorosłych do wagi 150 kg i dzięki łatwemu w pielęgnacji materiałowi będą się nadawać do zainstalowania na tarasie lub w ogrodzie. 

Dla maluchów polecamy wybór huśtawek bezpiecznych do wagi 60 kg. Są one zawieszane w jednym punkcie na linie, haku lub stelażu. Dzięki kolorowym materiałom poliestrowym są one odporne na zabrudzenia oraz mają bardzo atrakcyjny wygląd, przypominający egzotyczne zwierzęta. Dla tej samej grupy wiekowej w ofercie są także huśtawki, które będą się szczególnie nadawać do ogrodu, dzięki dużej odporności materiału. 

Jeśli zdecydują się Państwo na zawieszenie huśtawki na stojaku, takie znajdują się w kategorii akcesoria. Tam również można dobraći linki do innych rodzajów montażu.