Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Huśtawki

Oferujemy huśtawki dla dorosłych, w tym również tzw. Hamako-Fotele dla matek karmiących i ich dzieci. Te specjalne huśtawki dają uczucie bezpieczeństwa i urzekają swą atrakcyjną wielobarwną estetyką. Są one wykonane według tradycyjnych metod typowych dla hamaków z tą tylko różnicą, że przeznaczone są do montażu w jednym punkcie, a nie dwóch. Takie propozycje od Amazonas i innych znanych marek pozwalają zaoszczędzić miejsce!

Ciekawym rozwiązaniem pośrednim jest grupa oferowanych huśtawek również wieszanych centralnie z miękkim siedzeniem i trójkątnym tekstylnym oparciem – tzw. wiszące fotele. Udźwigną one nawet dorosłych do wagi 150 kg i dzięki łatwemu w pielęgnacji materiałowi będą się nadawać do zainstalowania na tarasie lub w ogrodzie. 

Dla maluchów polecamy wybór huśtawek bezpiecznych do wagi 60 kg. Są one zawieszane w jednym punkcie na linie, haku lub stelażu. Dzięki kolorowym materiałom poliestrowym są one odporne na zabrudzenia oraz mają bardzo atrakcyjny wygląd, przypominający egzotyczne zwierzęta. Dla tej samej grupy wiekowej w ofercie są także huśtawki, które będą się szczególnie nadawać do ogrodu, dzięki dużej odporności materiału. 

Jeśli zdecydują się Państwo na zawieszenie huśtawki na stojaku, takie znajdują się w kategorii akcesoria. Tam również można dobraći linki do innych rodzajów montażu.