Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Kikko, Ekologiczna Grzechotka Pierścienie

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 30,00 
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł (chwilowo niedostępne)

18 zł (chwilowo niedostępne)

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

 

Odbiór osobisty - ul. Dembowskiego 17A (Warszawa - Ursynów)

Odbiór osobisty zamówień w nowej lokalizacji na Ursynowie możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

Jeśli chcesz obejrzeć i przymierzyć chustę lub nosidło ewentualnie poradzić się w sprawie pieluch wielorazowych zapraszamy w dni powszednie w godzinach 9-16.

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

Ekologiczna i w pełni biodegradowalna grzechotka dla dzieci. Pierścienie grzechoczą i nadają się do gryzienia i żucia :)

Zabawki Kikko wyprodukowane są z naturalnych składników odpornych na działanie temperatury od -10°C do ~60°C, spełniają wszystkie wymagania, stawiane wyrobom dla dzieci do lat 3 i posiadają atesty

EcolGreen PLA (PolyLactic Acid/kwas polimlekowy) czyli polimeryzowany kwas mlekowy uzyskiwany jest z fermentacji skrobi kukurydzianej. PLA jest substancją znaną już od ponad 100 lat, jednak dopiero od niedawna jej zdolność do biodegradacji zaczęła być wykorzystywana na skalę przemysłową. 

EcolGreen PLA jest certyfikowane znakiem ECO-LABEL, potwierdzającym zarówno ekologiczny skład produktu jak również całego procesu produkcyjnego.

EcolGreen Pla gwarantuje skład produktu wolny od wszelkich toksyn, takich jak: dioksyny, sadza, a nawet wszelkie zanieczyszczenia z kompostowania.

Produkty wykonane z surowców EcolGreen PLA ulegają 100% kompostowaniu w wyniku naturalnych procesów (ale nie oznacza to skrócenia trwałości / czasu użytkowania pełnowartościowego produktu  chyba że zostanie on zakopany pod ziemią). Do procesu biodegradacji produkt potrzebuje spełnienia następujących warunków: 90% wilgotność, temperatura 60°C i obecność mikroustrojów glebowych. Skompostowane produkty wytworzone z EcolGreen PLA, ulegną pełnej biodegradacji m.in. w wodę i dwutlenek węgla.

Produkty EcolGreen PLA cechują się wysoką trwałością użytkowania.

UWAGA:

Zabawki nie należy wkładać do kuchenki mikrofalowej i do zmywarki. Regularnie kontrolować stan zabawki, w przypadku jej uszkodzenia nie dopuścić do kontaktu dziecka z zabawką. Nie wystawiać na temperatury powyżej 60 °C. Zabawka przeznaczona wyłącznie dla dzieci do lat 3.

 

Specyfikacja produktu

Wiek: 0-12 miesięcy, 1-2 lat
Płeć: dla chłopca, dla dziewczynki
Funkcja: gryzaki
Rodzaj: gryzaki i grzechotki
Materiał: kukurydziane
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube