Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Książka dla dzieci +3. Bajki Terapeutyczne Część I

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 29,00 
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł

18 zł

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

Odbiór osobisty - ul. Jana Szymczaka 1 lok. usł. 1 (Warszawa - Wola),W dni powszednie poniedziałek,  wtorek, środę i piątek od 8:30-16:30 oraz w czwartek od godziny 10:00 - 18:00  jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie:

ekoMaluch, ul. Jana Szymczaka 1 lok. 1, 01-227 Warszawa (wjazd od ulicy Bema). Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

 

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

Konwencja bajki, konstruująca świat na poły realny, na poły fantastyczny, tworzy najbliższą rozumieniu dziecka rzeczywistość. Pozwala nie tylko zapoznać się i oswoić z sytuacjami budzącymi niepokój (rozstanie z rodzicami, ciemność, kompromitacja, śmierć, hospitalizacja), ale i znaleźć cudowne rozwiązanie nękających problemów, skłaniając dziecko do szukania skutecznych sposobów radzenia sobie z własnymi trudnościami.
Rodzice, terapeuci i wychowawcy zaznajomieni ze stosowanymi w bajkach technikami psychologicznymi z powodzeniem będą mogli wykorzystywać je we własnych fabułach terapeutycznych mających na celu uodpornienie dziecka przed lękiem lub znaczne zmniejszenie jego porażającego oddziaływania.


 We współczesnych czasach zarówno bajki, baśnie i legendy wbrew pozorom posiadają nieoceniony wpływ na rozwój osobowości i proces wychowania dziecka. Szczególnie istotne znaczenie maja one we wczesnym etapie rozwoju dziecka, między 3 a 5 rokiem życia, zanim dziecko zostanie objęte edukacją wczesnoszkolną, kiedy to kształtują się najbardziej podstawowe i zasadnicze zręby osobowości. Potem natomiast ma miejsce jedynie refleksja nad doświadczeniami wcześniej zdobytymi, czyli w tym wypadku nad poznanymi i zapamiętanymi bajkami, baśniami, legendami. W swojej pracy chciałybyśmy skutecznie dowieść słuszności wspomnianej wcześniej tezy odnośnie dobroczynnego wpływu literatury na dzieci. Każdy z nas posiada ulubioną bajkę z dzieciństwa, którą wciąż pamięta i do której chętnie wraca i z pewnością przekaże ją swoim dzieciom. Każda retrospekcja do czasów dzieciństwa wiąże się jednocześnie z powrotem do takiej ulubionej książeczki z bajkami, która w tamtych czasach kształtowała nasz sposób patrzenia na świat, pojęcie o obowiązujących normach, zasadach społecznych a także zdolność do rozróżnienia dobra od zła.Autor: Molicka Maria   Wydawca: Media Rodzina       wydanie: II  ilość stron: 208  oprawa: miękka  format: 145x204
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube