Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Książka dla Dzieci +3. Bajki Terapeutyczne Część II

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 23,20  29,00  cena obniżona: promocja cenowa - książki wyprzedaż -20
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł (chwilowo niedostępne)

18 zł (chwilowo niedostępne)

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

 

Odbiór osobisty - ul. Dembowskiego 17A (Warszawa - Ursynów)

Odbiór osobisty zamówień w nowej lokalizacji na Ursynowie możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

Jeśli chcesz obejrzeć i przymierzyć chustę lub nosidło ewentualnie poradzić się w sprawie pieluch wielorazowych zapraszamy w dni powszednie w godzinach 9-16.

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

Konwencja bajki, konstruująca świat na poły realny, na poły fantastyczny, tworzy najbliższą rozumieniu dziecka rzeczywistość. Pozwala nie tylko zapoznać się i oswoić z sytuacjami budzącymi niepokój (rozstanie z rodzicami, ciemność, kompromitacja, śmierć, hospitalizacja), ale i znaleźć cudowne rozwiązanie nękających problemów, skłaniając dziecko do szukania skutecznych sposobów radzenia sobie z własnymi trudnościami.
Rodzice, terapeuci i wychowawcy zaznajomieni ze stosowanymi w bajkach technikami psychologicznymi z powodzeniem będą mogli wykorzystywać je we własnych fabułach terapeutycznych mających na celu uodpornienie dziecka przed lękiem lub znaczne zmniejszenie jego porażającego oddziaływania.


We współczesnych czasach zarówno bajki, baśnie i legendy wbrew pozorom posiadają nieoceniony wpływ na rozwój osobowości i proces wychowania dziecka. Szczególnie istotne znaczenie maja one we wczesnym etapie rozwoju dziecka, między 3 a 5 rokiem życia, zanim dziecko zostanie objęte edukacją wczesnoszkolną, kiedy to kształtują się najbardziej podstawowe i zasadnicze zręby osobowości. Potem natomiast ma miejsce jedynie refleksja nad doświadczeniami wcześniej zdobytymi, czyli w tym wypadku nad poznanymi i zapamiętanymi bajkami, baśniami, legendami. W swojej pracy chciałybyśmy skutecznie dowieść słuszności wspomnianej wcześniej tezy odnośnie dobroczynnego wpływu literatury na dzieci. Każdy z nas posiada ulubioną bajkę z dzieciństwa, którą wciąż pamięta i do której chętnie wraca i z pewnością przekaże ją swoim dzieciom. Każda retrospekcja do czasów dzieciństwa wiąże się jednocześnie z powrotem do takiej ulubionej książeczki z bajkami, która w tamtych czasach kształtowała nasz sposób patrzenia na świat, pojęcie o obowiązujących normach, zasadach społecznych a także zdolność do rozróżnienia dobra od zła.


Maria Molicka   okładka: miękka liczba stron: 165
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube