Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Książka dla rodziców, Rodzeństwo bez Rywalizacji

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 25,00 
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł (chwilowo niedostępne)

18 zł (chwilowo niedostępne)

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

Odbiór osobisty - ul. Emanuela Szafarczyka 1 lok. usł. 1 (Warszawa - Wola),W dni powszednie poniedziałek,  wtorek, środę i piątek od 9:00-16:00 oraz w czwartek od godziny 10:00 - 18:00  jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie:

Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

 

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

Książka zawierająca praktyczne i życiowe przykłady, jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, by samemu żyć godnie. Jej polską edycję wzbogaca suplement zawierający doświadczenia rodziców polskich.

Gdy w rodzinie pojawia się drugie dziecko, pojawia się też problem, któremu rodzice muszą sprostać. Muszą wiedzieć, w jaki sposób zapewnić każde dziecko, że jest bezpieczne, wyjątkowe i kochane, muszą pomóc odkryć młodym "przeciwnikom", jakie korzyści płyną z dzielenia się i współpracy, muszą wreszcie stworzyć podwaliny przyszłych stosunków między zwaśnionymi dziećmi, by któregoś dnia dostrzegły one, że stanowią dla siebie źródło oparcia i sympatii.

 

 Niezwykle praktyczna książka dla rodziców co najmniej dwójki dzieci. Czytając ją ma się wrażenie, że uczestniczy się w szkoleniu. Autorki przywołały tu wiele wypowiedzi innych rodziców, pytania i odpowiedzi jak z naszego codziennego, rodzinnego życia. Autorki uświadamiają nam emocje z perspektywy dziecka i zgubny wpływ naszych często nieświadomych i nieporadnych działań rodzicielskich. Już w pierwszym rozdziale rodzic wykonuje przełomowe ćwiczenie, które każe mu spojrzeć na relacje dziecko – dziecko z zupełnie nowej, zaskakującej dla rodzica strony. Dalsza część książki to zbiór narzędzi efektywnej współpracy rodziców z dziećmi i dzieci między sobą. Znajdziemy tu m.in.: - umiejętne (pokojowe) ujawnianie negatywnych uczuć dziecka wobec rodzeństwa; - sposoby na unikanie porównywania rodzeństwa przez rodziców; - pułapki dawania dzieciom po równo i sposoby dzielenia wg potrzeb; - jak skutecznie rodzic może interweniować w przypadku konfliktu czy bójki dzieci.

 

 


Autor: Adele Faber , Elaine Mazlish Tytuł oryginału:Siblings Without Rivalry Wydawnictwo: Media Rodzina Liczba stron:207 Wymiary:145 x 205 mm

Specyfikacja produktu

Rodzaj: książki
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube