Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Lalanka

Odkryjcie Lalankę, unikalną kolekcję dla dzieci: ubrania dla dziewczynek, chłopców i ręcznie szyte lale, rękodzieło artystyczne. Światowe kroje i polskie wzory, piękne dodatki i książeczki. Witajcie w świecie Lalanki!


Mam na imię Lalanka i jestem ręcznie szytą lalą. Urodziłam się w Polsce i dlatego wszystko, co polskie, jest mi bardzo bliskie. Kocham morze, góry, lasy, równinne pola i łąki. Lubię smak poziomek, zapach bzu i jesiennych jabłek. Uwielbiam wszystkie pory roku i polskie tradycje. Wiem, że każdy dzień może być niezapomnianą przygodą, świat jest pełen dziwów, które cudownie jest odkrywać i barw, które warto dostrzec. Jestem przytulanką, towarzyszką zabaw, powierniczką tajemnic i cudowną przyjaciółką - ze mną wszystko wydaje się lepsze, strachy wydadzą się mniej straszne, a smutki… mniej smutne! Weź mnie ze sobą… To dopiero będzie przygoda!

Teraz wszystkie dzieci mogą poznać moje przygody we wzruszających i pięknych opowiadaniach wydanych w 2 książeczkach: Pierwsze opowiadania Lalanki i Zimowe Opowieści. Tam poznacie tez moich przyjaciół, Dziewczynkę, rudą Freśkę i rezolutnego Polka.