Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Lamaze

Amerykańska firma Lamaze produkuje wyjątkowe zabawki dla dzieci w różnym wieku. Produkty tej marki tworzone są z myślą o prawidłowym rozwoju pociech. Szeroka oferta kolorowych i bezpiecznych zabawek pełna jest doskonale zaprojektowanych grzechotek, przytulanek i zabawek edukacyjnych.

Marka Lamaze ogromną wagę przywiązuje do bezpieczeństwa oraz atrakcyjności swoich produktów. Wszystkie zabawki wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów. Używane tworzywa i tkaniny posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty i atesty, a same zabawki pozbawione są wszelkich ostrych krawędzi czy niebezpiecznych elementów. Dzięki temu dzieci otrzymują do rąk piękne i estetycznie wykonane produkty, które pozwalają im bawić się i rozwijać bez obawy o ich zdrowie.

Kolorowe tworzywa i materiały sprawiają, że każdy produkt Lamaze cieszy oczy dzieci, a mnogość faktur i deseni sprawia, że bawiąc się, poznają otaczający je świat i zyskują dostęp do wielu bodźców pobudzających ich zdolności motoryczne oraz kreatywność. Kontrastujące wzory, żywe kolory i miękkie powierzchnie rozwijają ciekawość świata i sprzyjają poprawie percepcji u maluchów.

Wszystkie produkty tej marki opracowywane są we współpracy z wybitnymi specjalistami od rozwoju dzieci oraz organizacją Lamaze International—America's, która bada zagadnienia związane z edukacją oraz percepcją najmłodszych. Lamaze jest gwarancją wysokiej jakości i dbałości o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Najwyższe standardy produkcji zagwarantowały marce wiele pozytywnych recenzji i ogromną rzeszę fanów na całym świecie.