Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Leolandia

           W ofercie Leolandii znajdziecie Państwo zabawki wyłącznie z tektury, które umożliwiają dzieciom tworzenie własnych przestrzeni. Wszystkie produkty dzieci mogą malować i ozdabiać w dowolny sposób.

Zabawki są ekologiczne i ulegają biodegradacji.

 

 Leolandia dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były wykonane z najlepszych materiałów i były bezpieczne dla maluchów. Dzięki specjalnej technologii produkcji zabawki Leolandii nie mają ostrych krawędzi. Wszystkie produkty spełniają normy Unii Europejskiej.
 

  Twórcy Leolandii uważają, że zabawki powinny być estetyczne, mądre i od najmłodszych lat powinny przyzwyczajać dzieci do obcowania z przedmiotami  stymulującymi i rozwijającymi ich naturalne zdolności.

 

Od tego się zaczęło ...

   Gdy wyciąłem pierwszy domek z tektury dla mojego niespełna trzyletniego syna i złożyliśmy go wspólnie , po chwili w środku zaparkowane były wszystkie jego samochody. Wieczorem ułożył w domku kocyk i położył na nim wszystkie swoje pluszaki, opowiedział im bajkę  a kiedy usnęły, zamknął delikatnie drzwi i sam poszedł spać.  Następnego dnia, jak tylko wstał , zaczęło się wielkie malowanie dachu…