Akcesoria dla mam

Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka zmienia się wszystko, od priorytetów po codzienne rytuały. Zmieniają się także potrzeby mam, te małe i te większe. Chcemy pomóc mamom we wszystkich, nawet tych najdrobniejszych wyzwaniach, jakie teraz przed nimi stoją. Dlatego też kompletując ofertę naszego sklepu staraliśmy się myśleć o wszystkich aspektach macierzyństwa i przygotowaliśmy ofertę akcesoriów dla mam.

 

W tej kategorii znajdą Państwo wszelkie akcesoria ciążowe i poporodowe, takie jak na przykład poduszki dla kobiet w ciąży. Posiadamy w naszej ofercie także akcesoria laktacyjne – wykonane z odpowiednich do kontaktu z żywnością materiałów laktatory, jednorazowe i wielorazowe wkładki laktacyjne, wygodne poduszki do karmienia oraz komfortową odzież dla kobiet karmiących, dzięki której możliwe będzie dyskretne karmienie. Proponujemy także ekologiczne podpaski i tampony oraz wielorazowe wkładki higieniczne.

 

Jednym z zadań, z jakimi zmagają się mamy, jest konieczność noszenia przy sobie zawsze wszystkich najpotrzebniejszych akcesoriów dziecka, a jest ich niemało. Jak zwykle mamy na uwadze najważniejsze potrzeby mam i dzieci i pragniemy wyjść Państwu naprzeciw – w naszej ofercie znajdą Państwo także wygodne, praktyczne i pakowne torby dla mam, które posiadają specjalne uchwyty, dzięki którym łatwo można je przyczepić do wózka. Nasze torby do wózka można także bez problemu nosić na ramieniu. Dla głodnych wiedzy oferujemy także książki dotyczące szeroko pojętej tematyki posiadania i wychowywania dziecka, także w duchu eko.

 

Posiadamy w ofercie akcesoria takich producentów jak m.in. Bentley Organic, Baby Ono, Natracare, Nuvita, Motherhood, Frugi, La Millou, Nanaf Organic.