Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Marbushka, Wyspa Piratów - Gra Planszowa 4+

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 97,75  115,00  cena obniżona: promocja cenowa - Wyprzedaż 15%_do odwołania
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł (chwilowo niedostępne)

18 zł (chwilowo niedostępne)

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

Odbiór osobisty - ul. Emanuela Szafarczyka 1 lok. usł. 1 (Warszawa - Wola),W dni powszednie poniedziałek,  wtorek, środę i piątek od 9:00-16:00 oraz w czwartek od godziny 10:00 - 18:00  jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie:

Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

 

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

Poznawanie tak niesamowitej wyspy to prawdziwa przygoda! Nawet w sytuacji, gdy robisz to nie całkiem z własnej woli. Kapitan Piratów zdecydował się dać chwilę wytchnienia swojej załodze i jej codziennym obowiązkom. Sam zaś wypłynął na morze, by odetchnąć przed kolejnymi wyzwaniami. Cały dzień delektował się wiatrem i falami, aż okazało się, że skończyła się żywność i woda. To zmusiło go do zarzucenia kotwicy w pobliżu tajemniczej wyspy i zejścia na ląd, aby uzupełnić zapasy. Była to naprawdę przedziwna wyspa - pełna przeciwieństw! Kapitan poznając ją wiele się nauczył i stał się mądrzejszy niż kiedykolwiek.

Gra planszowa dla 2-4 graczy powyżej 4. roku życia,

Długość rozgrywki: 20 minut

Zawartość: 1 plansza do gry,
4 figurki Kapitanów Piratów,
18 sztuk par przeciwieństw (w różnych językach),
1 moneta,
1 płócienna torebka

 

Gra planszowa dla 2-4 graczy powyżej 4. roku życia, Długość rozgrywki: 20 minut Przygotowania do gry: przed rozpoczęciem rozgrywki po raz pierwszy należy odpowiednio przygotować wyspę! Wybierz odpowiednie naklejki a pozostałe odłóż. Na wybranej karcie z naklejkami znajdują się słowa ponumerowane od 1 do 18. Rozpoczynając od pola startowego, nalep je na puste ciemno-brązowe pola zgodnie z numeracją. Po rozmieszczeniu wszystkich naklejek na planszy, można rozpocząć rozgrywkę! Cel gry: zbadać wyspę w możliwie najkrótszym czasie i dotrzeć z powrotem na statek.

 

Zasady gry: wybierz jedną z figurek Kapitana Piratów i umieść ją na brzegu wyspy obok strzałki. Jak tylko wszyscy gracze będą gotowi, najmłodszy może rozpocząć rozgrywkę. Najstarszy uczestnik powinien rozpocząć grę jako ostatni. Kiedy nadejdzie twoja kolej, zakręć bądź rzuć monetą! Jeśli wypadnie reszka, wykonaj jeden krok do przodu, a jeśli orzeł, dwa kroki do przodu. Jeśli gracz stanie na polu opatrzonym słowem ma następujące możliwości zależnie od tego, czy zna jego przeciwieństwo, czy też nie: • jeśli gracz zna przeciwieństwo słowa, a znajduje się ono na polu położonym przed nim to powinien przemieścić się do przodu! • jeśli musi przemieścić się do przodu w kierunku przeciwieństwa, ale nie zna odpowiedzi musi pozostać na polu, na którym obecnie się znajduje i poczekać na następną rundę, by ruszyć z miejsca • jeśli, aby przesunąć się w kierunku przeciwieństwa słowa gracz musi przemieścić się do tyłu i jednocześnie zna odpowiedź, to opuszcza tę rundę rzutów kostką (nie martw się – to jest lepsza opcja!) • jeśli, aby przesunąć się w kierunku przeciwieństwa słowa gracz musi przemieścić się do tyłu, ale nie zna odpowiedzi, musi cofnąć się na pole, które zawiera przeciwieństwo. Pozostali gracze pomogą mu je odnaleźć. Jeśli uczestnik rozgrywki wejdzie na pole, na którym znajduje się już inny gracz może zdecydować, czy chce przemieścić się na miejsce przed lub za nim. Gracz, który dotrze pierwszy do swojego statku zwycięża. Możesz grać w tę grę nawet wówczas, jeśli nie potrafisz jeszcze czytać: poproś twoje rodzeństwo lub rodziców, aby odczytywali słowa na poszczególnych polach. Musisz jednak postarać się prawidłowo odgadnąć przeciwieństwo danego słowa. Twoje odpowiedzi wskażą miejsce, gdzie przemieścisz swoją figurkę Kapitana Piratów.

 

Specyfikacja produktu

Wiek: 3-5 lat, 6-8 lat
Płeć: dla chłopca, dla dziewczynki
Rodzaj: gry
Funkcja: maty i karuzele, na prezent
Materiał: tekturowe
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube