Milovia

Holenderska marka Greentom za swój cel obrała projektowanie i wytwarzanie produktów, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczne wózki Greentom wytwarzane są z materiałów recyklingowych. Tworzywa sztuczne służące do konstrukcji ramy pochodzą z przetworzonego polipropylenu a pokrycia wykonano z plastiku pochodzącego z odzyskanych butelek.

Oprócz proekologicznej misji, firma Greentom pochwalić się może także doskonałą funkcjonalnością swoich wózków – w ofercie znaleźć można jedynie produkty, które stworzone zostały z myślą o wygodzie zarówno dzieci, jak i rodziców. Szeroki wybór pozwala dopasować idealny wózek do swoich potrzeb oraz wieku pociechy.

Marka Milovia powstała w Polsce – jej specjalnością są piękne, ekologiczne pieluszki. Dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi dostawcami, produkty firmy pochwalić się mogą niezwykle wysoką jakością.

Pieluszki Milovia to nie tylko bardzo wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania – to także niezwykłe wzornictwo i piękne kolory. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji akcesoriów Milovia posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” i zgodne są ze standardem Oeko-Tex Standard 100.

Nadruki na pieluszkach są trwałe i piękne. Wszystkie wykorzystywane przez firmę barwniki są dodatkowo całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka oraz środowiska naturalnego. Dzięki temu Miliova może zagwarantować, że wszystkie produkty z jej oferty są w pełni ekologiczne.

Wielorazowe pieluszki i otulacze Milovia to produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i pokazują, że polskie firmy potrafią osiągnąć standardy, które dotychczas dostępne były tylko dla dużych przedsiębiorstw zachodnich. Za sukcesem firmy stoi kreatywna wizja, doświadczenie i rzetelne podejście do projektowania swoich akcesoriów.

Pieluszki Milovia tworzone są od A do Z – firma nie korzysta z półproduktów lub surowców pochodzących z niepewnych źródeł. Wszystkie pieluszki projektowane są od podstaw i szyte w Polsce – korzystanie z oferty Milovia to szansa na zapewnienie swojemu dziecku zdrowych i ekologicznych produktów oraz możliwość wspierania rodzimego przedsiębiorstwa. Milovia to marka stworzona dla rodziców, którzy przede wszystkim cenią jakość.