Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Motherhood

Marka Motherhood zajmuje się produkcją nowoczesnych, funkcjonalnych i bezpiecznych akcesoriów dla dzieci, niemowląt i kobiet w ciąży. Unikalne wzornictwo i najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów idzie w parze z bardzo wysoką funkcjonalnością i użytecznością oferty firmy.

Historia firmy sięga końca 2006 roku, kiedy to założycielka przedsiębiorstwa – Justyna Garstecka – zrozumiała, że na polskim rynku produktów dziecięcych brakuje wielu ważnych artykułów. Na tej podstawie powstał Motherood – unikalna marka, która zmieniła całkowicie rodzimy rynek i wprowadziła wiele produktów, które do tej pory sprowadzać można było jedynie z Zachodu.

Dynamicznie rozwijająca się firma aktualnie pracuje w oparciu o swoje doświadczenia, najnowsze trendy oraz sprawdzony i wykwalifikowany personel. Wśród innowacyjnych akcesoriów z logiem Motherhood znaleźć można poduszki, bawełniane podkłady, maty do przewijania, akcesoria do pieluch, kocyki oraz wiele produktów dla nieco starszych dzieci – ręczniki, komplety pościelowe i wiele innych.

Produkty marki Motherood są znane nie tylko w Polsce – ich doskonała jakość oraz funkcjonalność, stała się powodem, dla których nazwa firmy znana jest w wielu krajach europejskich. Polskie akcesoria sprzedają sklepy w Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Finlandii, na Słowacji, Litwie oraz Łotwie. Wszystkie wykorzystane materiały posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty, przyjazne są dla delikatnej skóry dziecka i całkowicie wolne od alergenów. Piękne projekty i nowoczesne wzornictwo sprawia, że firma Motherhood spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.