Nanolo polskie pieluszki wielorazowe

Nanolo jest jedną z polskich marek specjalizujących się w produkcji wielorazowych pieluszek, wkładów chłonnych, wkładek laktacyjnych czy fartuszków przeznaczonych nie tylko do karmienia. Asortyment ten wyróżnia dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji, poczynając od wyboru materiałów, na szyciu certyfikowanymi nićmi kończąc. Zanim trafi on na rynek jest odpowiednio testowany i dopracowywany.

W produktach Nanolo nie ma miejsca na wystające nitki, źle skrojony materiał czy krzywy ścieg. Tym samym pieluszki czy fartuszki z metka Nanolo sa doskonale uszyte i w pełni bezpieczne już dla maluszków od pierwszych dni życia.

Wśród pieluszek wielorazowych, które uszyte zostały z wodoodpornego i przepuszczającego parę materiału PUL, występującego w kilkunastu kolorowych i zachwycających oko wzorach, wyróżnić można otulacze i kieszonki w trzech niezależnych i dających możliwość pełnej regulacji rozmiarach NB, M i L oraz XL szyte na zamówienie. Marka ta stawia na wielorazowe pieluchowanie już najmłodszych dzieci i to właśnie z myślą o nich wypuściła na rynek otulacz i kieszonkę w rozmiarze NB (newborn), która świetnie sprawdza się u noworodków ważących już 2,5 kg.

Oprócz odpowiednio dobranego kroju ogromnym atutem pieluszek w tym najmniejszym rozmiarze jest wycięcie na pępek, dające możliwość jeszcze lepszego ich dopasowania i tym samym nie naraża okolicy około pępkowej na podrażnienia.

Drugim co do wielkości rozmiarem otulaczy i kieszonek jest rozmiar M, który pasuje na dzieci ważące od 3,5 do 12 kg Ostatnim, przeznaczonym dla nieco starszych dzieci, będących blisko końca pieluchowania, lub tych, które wyróżniają się nieco krąglejszą budową ciała jest rozmiar L, gdzie waga dziecka powinna mieścić się w przedziale od 6 do 16 kg. Dzięki takiemu wachlarzowi rozmiarów rodzice mają możliwość odpowiedniego doboru pieluszki na każdym etapie rozwoju maluszka, zaczynając od okresu noworodkowego aż do momentu, w którym dziecko zacznie sygnalizować potrzeby fizjologiczne i pieluszka nie będzie już niezbędnym wyposażaniem dziecięcej wyprawki.

Na ten ostatni okres wielopieluchowej przygody Nanolo zaprojektowało majteczki treningowe, które świetnie sprawdza się również w roli kąpieluszki czyli pieluszki specjalnie przeznaczonej m.in. na basen. Trenerki te posiadają specjalną kieszonkę, w której można umieścić wkład chłonny, odpowiednio dobrany do aktualnych potrzeb dziecka. Wśród materiałów, które maja bezpośredni kontakt ze skóra maluszka w pieluszkach kieszonkach i w zakładkach otulaczy wyróżnić można materiały sztuczne takie jak mayka czy polar, oraz bardzo lubianą przez rodziców naturalną ekologiczną tkaninę ,jaką jest biobawełna.

Z tych samych materiałów Nanolo szyje wkłady chłonne, przeznaczone zarówno do otulaczy, pieluszek kieszonek czy majteczek treningowych, występujące w 3 rozmiarach S, M i L, dzięki temu można bez większego problemu dopasować odpowiedniej długości wkład do wagi wieku i budowy ciała maluszka. Wkłady te składają się z czterech warstw mikrofibry obszytej wyżej wymienionymi tkaninami, przy czym jedna strona jest zawsze obszyta mayką. Takie rozwiązanie zwiększa chłonność wkładu.

Trzy niezależne rozmiary pieluszek czy materiały, będące w kontakcie ze skórą to nie jedyne aspekty, które rodzic może samodzielnie wybrać, uwzględniając preferencje własne lub dziecka.

Od pewnego czasu w pieluszkach Nanolo możemy liczyć na dwa rozwiązania dotyczące gumek w pachwinach. W pierwszym jest to jedna gumka, natomiast w drugim są to dwie osobno wszyte gumki będące doskonałym zabezpieczeniem przed niechcianymi wyciekami i tym samym chronią ubranko malucha przez zmoczeniem czy zabrudzeniem.

Oprócz pieluszek wielorazowych w asortymencie marki możemy znaleźć wielorazowe wkładki laktacyjne, których warstwą wewnętrzną może być mayka, polar czy biobawelna w zależności od preferencji mamy oraz fartuszki będące niezastopioną częścią garderoby u dzieci rozpoczynających przygodę z samodzielnym jedzeniem. Fartuszki te występują w dwóch rozmiarach M i L i podobnie jak wkładki czy pieluszki uszyte są z materiału PUL, dzięki czemu ubranko dziecka pozostanie suche i czyste w czasie nauki samodzielnego jedzenia.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię