O firmie

Dane firmy: Smartoys sp. z o.o. sp.k., ul. Dembowskiego 17a, 02-784 Warszawa, NIP 951-238-35-81

Misja i Wizja ekoMalucha  


Jesteśmy ludźmi z pasją do naszych dzieci i ich bezpiecznego, zdrowego rozwoju, do zaszczepiania w nich i w naszym otoczeniu odpowiedzialności za nasz wspólny dom – matkę ziemię. Uczymy, poprzez zabawę ale też codzienne obowiązki, odpowiedzialności społecznej oraz tego jak ważna jest ekologia dla naszego środowiska i nas samych.

Naszą wizją jest Świat wolny od pestycydów, konserwantów, syntetycznych barwników, świat otaczających nas rzeczy w naturalnych tworzyw oraz świat w którym respektuje się zasady wolnego handlu, które mają na uwadze prawa pracowników z uboższych krajów, wykonujących otaczające nas przedmioty. Nierealne? No cóż.. wszyscy wielcy byli kiedyś mali. Aby osiągnąć sukces trzeba marzyć.

Pomysł na ekoMalucha zrodził się w dniu, w którym jego założycielka i pomysłodawczyni, Magda, dowiedziała się że będzie mamą a sklep www.ekomaluch.pl wystartował w Dniu Matki 26 maja 2009 roku i tak  powstał unikalny na polskim rynku sklep dla dzieci i rodziców, którzy cenią bliskość oraz wspólnie spędzany czas na kreatywnej i edukującej zabawie, którzy dbają o ekologię w trakcie codziennych zadań.

To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście, w naszym sklepie dostępne są produkty towarzyszące eko-rodzinom od pierwszych dni rodzicielstwa i w każdym aspekcie życia od przygotowań do nadejścia na świat dziecka przez pielęgnację,  zabawę i jego rozwój po dbanie o środowisko w którym ono dorasta.

W swoim działaniu staramy się dbać nie tylko o naszych najbliższych ale tez i o tych, którzy dostali w życiu mniej szans dlatego adoptowaliśmy podopieczną fundacji Kasisi małą Sandrę, wspieramy również fundację WWF by razem dbać o dobro naszego środowiska i wszystkich mieszkańców planety.

  

Firma ekoMaluch działa na rynku od 26 maja 2009 roku. Dokładamy wszelkich starań aby jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz stany magazynowe były na najwyższym poziomie. 
Wprowadzane produkty w ofertę sklepu są wcześniej przez nas wypróbowane.

Eko Ekipa:
 

Nazywam się Magda Kalinowska, jestem założycielką ekoMalucha oraz mamą trójki wspaniałych maluchów Adasia, Natalii oraz Lilianki.

Sklep powstał z pasji, żeby dzielić się z Wami naturalnym podejściem do wychowania dzieci. Lubimy wycieczki rowerowe, spacery po lesie, pływanie i smaczne jedzonko. A czasami ciszę w czasie której można delektować się dobrą książką. Tę pasję podzielają już nawet nasze maluchy. 

http://1.bp.blogspot.com/--ID8KhkIBBg/U9ilxwjn09I/AAAAAAAAABk/drAYTeS43m0/s1600/*

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Małorzata Waliłko - Mam na imię Małgosia i moją główną funkcją w EkoMaluchu jest telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem. Dzielę sie wiedzą o nosidłach, chustach oraz pieluszkach wielorazowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrycja Popłonkowska – Jestem absolwentką SGH, SGGW i Krakowskiej Akademii. Studiowałam turystykę, stosunki międzynarodowe i e-marketing. Wszystko jednak sprowadza się do Internetu i komputerów i tu najlepiej się czuję. Z Ekomaluchem jestem związana już długo, kilka lat pracowałam w biurze, showroomie i magazynie sklepu. Obecnie dbam o bazę produktów na stronie, uzupełniam stany magazynu oraz zajmuję się promocją sklepu w Internecie. Lubię rodzinne spacery, wycieczki rowerowe, wyjazdy nad wodę, do lasu i zdrowe gotowanie. Z przyjemnością ja jak i mój mąż tuliliśmy synka w chuście. Testujemy też eko-kosmetyki i środki czystości. Czytamy składy i polecamy to każdemu. Wiele produktów z Ekomalucha poznaliśmy na własnej skórze :)

 

Zapraszamy do kontaktu, wszystkie dane znajdziecie tu <<kontakt>>