Wkłady do pieluch

Wkłady do pieluszek wielorazowych

Niezbędnym dodatkiem do pieluszek wielorazowych są wkłady. Stosujemy je zarówno do pieluszek typu kieszonka, jak również do otulaczy. To one są odpowiedzialne za chłonność pieluszki.

Wkłady do pieluch to dodatkowa i pewna ochrona przez przeciekiem. Można je wykorzystać do wełnianych otulaczy, pieluszek z kieszonką, pieluszek formowanych, bądź otulaczy z warstwą PUL. Wkład jest niezawodny i nie dopuszcza do przecieków. Dostosowany jest niemal do każdego rodzaju pieluch. Wkłady bawełniane mają uniwersalny charakter, dzięki zastosowaniu gładkiej bawełny. Wkłady z mikrofibry wyróżniają się dużą chłonnością oraz szybkim wysychaniem. Wkłady bambusowe zaś kierowane są dla rodziców ceniących sobie zdrowie i naturalne produkty. Są one najbardziej chłonne, ale ponieważ tak dobrze chłonną płyny, to również długo schną.

Wkłady do pieluszek warto mieć w większej ilości, ponieważ zmieniamy je częściej niż same otulacze.  W czasie prania zaleca się dokładne płukanie w miękkiej wodzie oraz nie używanie płyn do płukania. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której można znaleźć między innymi propozycje od Puppi (bardzo chłonne wkłady bambusowe),  Milovia(wkłady z mikrofibry), GroVia, NappiMe bądź Baba Boo. Warto się temu przyjrzeć!