Pieluszki wielorazowe

Pieluchy wielorazowe dla dzieci

W tej kategorii można znaleźć pieluchy uznanych firm, które się specjalizują w produkcji pieluszek wielorazowych. Sklepowa oferta obejmuje zagraniczne (Close, Bumgenius, Blueberry), jak i polskie wyroby (marki takie jak: Pupus, Pupeko, Baby Jungle, Puppi, Milovia i Smartlove).

Sklep oferuje klasyczne typy pieluszek np. pieluchy tetrowe i flanelowe, jak i te nieco bardziej nowatorskie. Klasycznym już produktem jest muślinowa pielucha wykonana z przędzy będącej mieszanką bambusa i wysokiej jakości bawełny. Pieluchy bambusowe są jeszcze bardziej miękkie i miłe w dotyku dla najmłodszych. Perfekcyjne wykonanie pieluch wielorazowych zapewnia komfort dla niemowlęcia. Pozwala mu nieograniczenie poznawać najbliższe otoczenia, bez skrępowania wynikającego z niewygodnej pieluszki.

Dlaczego warto? Zalety pieluszek wielorazowych

Pieluchy wielorazowe nawet po kilku praniach utrzymują swoje właściwości, co jest bardzo ekonomiczną opcją dla rodziców. Pieluszki wielorazowe prezentowane przez sklep Ekomaluch cechują się różnorodną paletą barw – od bardzo kolorowych po najdelikatniejsze kolory pastelowe. Sklep umożliwia zakup nie tylko pojedynczych pieluch, ale również całych zestawów pieluch. Oferta sklepu jest również dostosowana do różnych wymagań klientów. Można się zaopatrzyć w pieluchy dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowlęcia, jak i dla jego dużej pupy. Lubujący się w luksusowym podejściu do zakupów również znajdą coś dla siebie, specjalne limitowane wzory pieluch. Różnorodność prezentowanego towaru objawia się w tym, że sklep oferuje trzy różne rodzaje zapięć: napy, rzepy, troczki. Wszystko według aktualnych potrzeb malucha.

Jeżeli szukamy wygodnych pieluszek na dzień to polecamy z naszej oferty pieluszki AIO lub pieluszki kieszonki. To są też najlepsze pieluszki na spacer.

Jeżeli najbardziej interesują nas ekonomiczne rozwiązania to polecamy otulacze oraz wkłady do otulaczy. W przypadku otulaczy, zmieniamy je co 3-5 przewinięć. Jako wkład do otulacza możemy używać też pieluszek tetrowych, bambusowych lub składanych.

Jeżeli dziecko lubi pływać to zapraszamy do zapoznania się z ofertą pływaczek na basen. Tutaj znajdziecie pieluszki do pływania dla niemowląt. 

A jak już dziecko będzie gotowe do pożegnania się z pieluchami to zapraszamy po majteczki treningowe, które ułatwią pożegnanie się z pieluszkami. 

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią!