Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Pierpaoli, Eco Bio Sense', Płyn do dezynfekcji naczyń, butelek, smoczków dla niemowląt, 460ml

Towar chwilowo niedostępny.
Cena: 23,90 
Ilość

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12,90 zł

14,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

19,90 zł

od 299 zł

Kurier DHL

15 zł

18 zł

Niedostępne

od 350 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

Odbiór osobisty - ul. Jana Szymczaka 1 lok. usł. 1 (Warszawa - Wola),W dni powszednie poniedziałek,  wtorek, środę i piątek od 8:30-16:30 oraz w czwartek od godziny 10:00 - 18:00  jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie:

ekoMaluch, ul. Jana Szymczaka 1 lok. 1, 01-227 Warszawa (wjazd od ulicy Bema). Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

 

W razie pytań dotyczących produktów, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ekomaluch.pl lub telefoniczny 22 404 18 54 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze. 

Podziel się:

 Bezwonny płyn do dezynfekcji wszystkich przedmiotów, które mają lub mogą mieć bezpośredni kontakt z niemowlęciem, małym dzieckiem. Płyn całkowicie pozbawiony zapachu.

Idealny do codziennej dezynfekcji butelek, smoczków, naczyń oraz sztućców, a także gumowych zabawek typu gryzaczki etc...  

 

Ekologiczne środki czystości

 

Bezwonny płyn do dezynfekcji wszystkich przedmiotów, które mają lub mogą mieć bezpośredni kontakt z niemowlęciem, małym dzieckiem. Płyn całkowicie pozbawiony zapachu.

Idealny do codziennej dezynfekcji butelek, smoczków, naczyń oraz sztućców a także gumowych zabawek typu gryzaczki etc...  

To ekologiczny płyn stworzony z roślinnych składników pochodzących z biologicznych upraw olei z biologicznych upraw. W szczególności użyto Oliwy z Oliwek  i Oleju Rzepakowego z okolicznych ekologicznych gospodarstw regionu Apulii. 

 Płyn do dezynfekcji Sense' spełnia normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA ( Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki) 

Certyfikat ICEA

W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko (wodnej toksyczności, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych, biodegradacja) obliczone wg  objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel 2003/200/CE. 

 ECO BIO DETERGENT - Certyfikat ICEA nr 011 DP 027

Produkt zgodny z wytycznymi o detergentach ekologicznych certyfikowanych przez ICEA.

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

Produkt wychodzi ponad normy ICEA nie zawiera ponad to żadnych cząstek tlenku etylu (sodium laureth sulfate, niejonowe środki powierzchniowo czynne ) 

  Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzetach"

 Stop testom na zwierzętach

Kontrolowany przez ICEA dla LAV ( Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr 032

 

 Produkt został poddany Dermatologicznym testom skórnym w zewnętrznym laboratorium,  co wykazało, że jest bezpieczny dla skóry, nie podrażnia. Laboratorium w Chelab (TV) .


 ,460ml

Specyfikacja produktu

Funkcja: dezynfekujące
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Konto: YouTube