Pink no More

Pink no more to polska marka, która tworzy produkty z myślą o współczesnych mamach. Za jej powstaniem kryją się mamy, które na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń tworzą rzeczy potrzebne każdej współczesnej mamie. Znajdziesz tu pościele, kocyki i prześcieradła, i to nie tylko do łóżeczka, ale również kołyski czy gondoli. Dzięki nim kłopot czym przykryć maluszka podczas spaceru czy podróży samochodem odejdzie w niepamięć.

W Pink no more dużą wagę przykłada się do jakości tkanin. Wykorzystuje się przede wszystkim włókno bambusowe znane ze swoich właściwości antybakteryjnych, ale i niezwykłej delikatności. To właśnie dzięki niemu prześcieradła Pink no more są tak delikatne, że może na nich spać nawet niemowlak z bardzo delikatną skórą. Wszystkie tkaniny mają odpowiednie certyfikaty i atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania.

Drugim elementem produktów tworzonych przez Pink no more jest również funkcjonalność. Widać wyraźnie, że mamy tworzące tę markę mają własne przemyślenia i doświadczenia w tej kwestii i wykorzystują je przy projektowaniu kolejnych produktów.

W produktach Pink no more znaczenie ma funkcjonalność i wysoka jakość, ale to nie oznacza wcale, że wygląd i wzornictwo traktowane jest po macoszemu. Wręcz przeciwnie, właścicielki przykładają ogromną wagę do estetyki i stawiają na elegancję. Wśród produktów Pink no more nie znajdziesz wszechobecnego kiczowatego różu czy błyskotek. Znajdziesz dobre wzornictwo, które podąża za współczesnymi trendami modowymi.

Nowoczesne wzornictwo, unikalność wzorów, doskonała jakość tkanin i funkcjonalność oferowanych produktów sprawiają, że Pink no more świetnie odpowiada na potrzeby współczesnym matek. Jeśli dołożymy do tego doskonałą relację jakości do ceny, to okazuje się, że Pink no more spełnia wszystkie wymagania, jakie możemy stawiać przed firmą produkującą akcesoria dla dzieci. Warto przyjrzeć się jej ofercie bliżej i wybrać doskonałe kocyki, prześcieradła, otulacze i inne akcesoria dla maluszków. Opinie klientów jednoznacznie potwierdzają, że produkty Pink no more są fantastyczne.