Płatności i formy wysyłki

Oferujemy różne formy płatności

W naszym Sklepie możesz zapłacić za zamówione produkty przy użyciu różnych elektonicznych form platności bądź też przy odbiorze za pobraniem.

1. Płatność elektroniczna umożliwia zapłatę za zamówienie bezpośrednio z konta w jednym z niżej wymienionych banków (e-przelew). Transakcje te są obsługiwane przez Płatności.pl oraz Dotpay.pl 

BPH, za pomocą usługi Przelew z BPH, 
Inteligo, za pomocą usługi Płacę z Inteligo,
PKO BP, za pomocą usługi iPKO,
mBanku, za pomocą usługi mTransfer,
Multibanku, za pomocą usługi Multitransfer,
BZWBK, za pomocą usługi Przelew24,
Nordea, za pomocą usługi Płać z Nordea,
ING Bank Śląski, za pomocą usługi ING BankOnLine,
PKO SA, za pomocą usługi PEKAO 24 Przelew,
LUKAS, za pomocą usługi LUKAS e-przelew,
Banku BGŻ, za pomocą usługi eBGŻ,
Citibanku, za pomocą usługi Citibank Online,
Polbank EFG, za pomocą usługi Polbank24,
Kredyt Banku, za pomocą usługi KB24,
Banku Millennium, za pomocą usługi Millenet,
Deutsche Banku, za pomocą usługi db easyNet,
Raiffeisen Banku, za pomocą usługi Raiffeisen on-line,

2. Płatność kartą kredytową podobnie jak płatność elektroniczna obsługiwana jest przez Płatności.pl i Dotpay.pl. Sklep umożliwia dokonanie bezpiecznych płatności przy użyciu następujących kart VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB, POLCARD i PBK Styl.

3. Płatność tradycyjnym przelewem umożliwia zapłate za zamówienie (przedpłata) na konto bankowe Sklepu. W takim wypadku przy składaniu zamówienia Klient bedzie mógł wydrukować fakturę proforma, która będzie posiadała numer konta Sklepu i numer transakcji niezbędny przy wysyłaniu pieniędzy.

Konto Bankowe:

BRE Bank S.A. WBE mBank

46 1140 2004 0000 3002 5965 0978

3. Płatność przy odbiorze umożliwia zapłatę bezpośrednio listonoszowi/kurierowi w momencie otrzymania przesyłki. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą 5 zł za każde złożone zamówienie.

Przesyłki z odbiorem osobistym w siedzibie na ul. Szymczaka 1 lokal użytkowy 1, Warszawa (Wola)

  • Płatność gotówką
  • Płatność kartą

4. Płatność z konta zagranicznego przelew w Euro, przelicznik zgodny z Polskim Bankiem Narodowym

BIC: BREXPLPWMBK

IBAN: PL46 1140 2004 0000 3002 5965 0978

Twoje dane i transakcje są bezpieczne

Płatności.pl to znana firma na rynku polskim, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji czy to w przypadku płatności elektronicznej czy tez płatności kartą kredytową. Sklep nie uczestniczy w samym procesie weryfikacji transakcji i fizycznie nie jest w stanie poznać numeru karty kredytowej Klienta.

Płatność przelewem to forma płatności gdzie za bezpieczeństwo transakcji odpowiada bank Klienta. Nasz sklep udostępnia tylko numer konta na które należy przelać pieniądze.

Płatność przy odbiorze to forma płatności, gdzie Klient płaci listonoszowi/kurierowi w momencie otrzymania przesyłki. Sklep więc bezpośrednio nie integruje w kwestie płatności.

Co więcej, w celu zabezpieczenia informacji przesyłanych do platnosci.pl stosujemy najnowsze mechanizmy ochrony przekazywania danych osobowych. Stosujemy protokół SSL (Secure Sockets Layer), który zapewnia poufność transmisji danych między serwerem a użytkownikiem.

Twoje dane osobowe są chronione

Zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu, pobieramy dane tylko niezbędne do funkcjonowania sklepu. Twoje dane nie są przekazywane stronom trzecim. Jako zarejestrowany użytkownik, masz prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich ykorzystywania.

Formy Wysyłki i Odbioru Osobistego

Klient ma do wyboru poniższe opcje dostarczenia towaru:

1. Odbiór osobisty - ul. Szymczaka 1 lok. usł. 1 (Warszawa - Wola)

W dni powszednie poniedziałek, wtorek, środę i piatek od 8:30-16:30 oraz czwartek od godziny 10:00 - 18:00  jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie:

ekoMaluch, ul. Szymczaka 1 lok. 1, 01-227 Warszawa (wjazd od ulicy Bema). Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

2. Kurier na terenie Polski - dostawa do 48 godzin

3. Kurier miejski na terenie Warszawy - złożone i opłacone zamówienie do godziny 11:00 do wagi 10 kg wysyłane i dostarczone są tego samego dnia. W przypadku wybrania tej opcji prosimy o kontakt telefoniczny.

4. Wysyłki zagraniczne - kurier GLS

5. Paczkomaty InPost – dostawa ok 24h (max do 48 godzin) do paczkomatu, paczka czeka przez kolejne 72 godziny na odbiór w wybranej lokalizacji

Koszty przesyłki na terenie Polski

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

9,90 zł

11,90 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

11,90 zł

13,90 zł

18 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

15,90 zł

20 zł

od 290 zł

Kurier DHL

15 zł

18 zł

Niedostępne

od 290 zł

Kurier Miejski

20 zł

25 zł

Niedostępne

od 350 zł

Koszty przesyłki zagranicę - Europa

  • Kurier GLS (tylko po przedpłacie)
  • do 5 kg: ok. 115 zł brutto
  • 5-30 kg: ok. 150 zł brutto

Ze względu na zmienność cen wysyłek zagranicznych (w zależności od kraju oraz zmian cenników firmy kurierskiej) może się zdarzyć, iż będzie konieczna dopłata do powyższych cen). 

W razie wątpliwości i chęci ustalenia wcześniej opłaty za wysyłkę danego zamówienia, prosimy o kontakt pod numerem tel 22 404-18-54 lub adresem sklep@ekomaluch.pl