Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Polekont

Czy próbowałeś kiedyś spacerować z wózkiem po piaszczystej plaży? Albo po parku narodowym pełnym skał, korzeni drzew i wybojów? Pragniesz pokazać dziecku widok z wieży olimpijskiej, dzwonnicy lub wieży ratuszowej w Helsinkach, Trogirze czy Lizbonie? Z wózkiem się nie uda, ale z chustą Polekont jak najbardziej. Dzięki codziennemu oglądaniu świata wraz z rodzicami i intensywnym uczestniczeniu w ich życiu, dzieci szybciej się rozwijają: to bardzo korzystna perspektywa. Chusty Polekont powstały z myślą o aktywnych użytkownikach i zostały zaprojektowane dla rodziców i dzieci przez profesjonalistów. Ich twórcy wierzą, że rodzicielstwo nie musi ograniczać: nosidła Polekont pozwalają dotrzeć tam, gdzie wyprawa z wózkiem byłaby trudna lub niewykonalna. Wiedzą też,  jak ciężko jest podróżować z małym człowiekiem oraz jak te trudności pokonać i dlatego stawiają na mobilność, dającą pełną radość z rodzicielstwa i spełniającą marzenia.

Noszenie w chuście Polekont jest zdrowe zarówno dla Twojego dziecka jak i dla Ciebie. Bezpieczna dzianina (w przypadku chust elastycznych) lub tkanina (w chustach tkanych) z bawełny wysokiej jakości i odpowiednie wiązanie zapewniają Twojemu dziecku nie tylko komfort, ale również korzystnie wpływają na jego zdrowie i prawidłowy rozwój. Rozłożenie ciężaru dziecka na oba ramiona jest zdrowe dla twojego kręgosłupa. A wolne ręce możesz wykorzystać do czego zechcesz: na przykład możesz zjeść pyszne, zdrowe jabłko w czasie spaceru na świeżym powietrzu.

Na świecie jest wielu producentów nosideł miękkich dla dzieci. Polekont zdecydował się na wytwarzanie ich w naszym kraju, bo wierzy, że materiały pochodzące od polskich producentów, niczym nie ustępują pod względem jakości zagranicznym. Spełniają one europejskie wymagania  odnośnie bezpieczeństwa  dla  dzieci, są bardzo wytrzymałe i dają nam pewność, że do ich produkcji nie użyto toksycznych barwników, ani nie korzystano z pracy dzieci.