Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Naturalny dezodorant w sztyfcie - GOLDEN GLOW z olejkami eterycznymi WYSOKIEJ JAKOŚCI, 65g, We Love The Planet

Naturalny dezodorant w sztyfcie - GOLDEN GLOW z olejkami eterycznymi WYSOKIEJ JAKOŚCI, 65g, We Love The Planet

38,70 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Naturalny dezodorant w sztyfcie - GOLDEN GLOW z olejkami eterycznymi WYSOKIEJ JAKOŚCI, 65g, We Love The Planet
Naturalny dezodorant w sztyfcie - GOLDEN GLOW z olejkami eterycznymi WYSOKIEJ JAKOŚCI, 65g, We Love The Planet
Bezpieczne zakupy

Naturalny dezodorant w sztyfcie - GOLDEN GLOW z olejkami eterycznymi WYSOKIEJ JAKOŚCI, 65g, We Love The Planet Naturalny zapach - GOLDEN GLOW - Piękny, ekskluzywny, owocowy zapach kwiatu jabłoni i azalii.

Dezodorant w sztyfcie We Love the Planet składa się w 100% z naturalnych składników. Nie zawiera syntetycznych substancji i aluminium, aby dezodorant nie był szkodliwy dla organizmu. Dzięki temu jest lepszy dla twojego ciała i planety!

Naturalne składniki dezodorantów We Love the Planet działają kojąco i nawilżająco. Miękki krem o dobrej, rozprowadzającej się konsystencji i jasnozłotym kolorze, ​​szybko wchłania się w skórę i nie zatyka porów. Pomaga zachować świeżość w naturalny sposób!

OTO JAK KOCHAMY NASZĄ PLANETĘ Czyny mówią więcej niż słowa. Dlatego też nasze dezodoranty Love the Planet (Kochaj Naszą Planetę) zawierają wyłącznie naturalne, pożyteczne składniki.

CAPRYLIC ACID Kwas kaprylowy, podobnie jak olej kokosowy, jest wspaniałym środkiem nawilżającym. Kwas kaprylowy składa się z kwasów karboksylowych, które wspomagają odbudowę skóry oraz pomagają zredukować pocenie i uczucie wilgoci. ORGANIC COCONUT OIL Ekologiczny olej kokosowy. Ma działanie nawilżające i chłodzące. Idealnie nadaje się do suchej, podrażnionej skóry. Uzupełnia niedobory lipidów (tłuszczów występujących w skórze) i koi. Nasz w 100% ekologiczny olej kokosowy posiada również certyfikację EcoControl. BAKING SODA Soda oczyszczona to naturalna substancja dezodorująca. Działa oczyszczająco i usuwa nadmiar tłuszczów i olejów. CORN STARCH POWDER Skrobia kukurydziana sprawia, że Twoja skóra staje się jedwabista. Wysoka chłonność tego proszku redukuje nadmiar olejów oraz potu na skórze. ST. JOHN’S WORT OIL Jest to olej ze świeżych kwiatów dziurawca. Koi on i łagodzi skórę. Oprócz tego, ma działanie przeciwzapalne. BEESWAX Wosk pszczeli służy uzyskaniu pożądanej konsystencji dezodorantu. Odparowuje on wilgoć i działa chłodząco na skórę. CZY WIEDZIAŁEŚ? Olej kokosowy w temperaturze pokojowej występuje w stanie stałym. Topnieje on w temperaturze około 23 - 25 stopni. Aby Twój dezodorant pozostał twardy latem, przechowuj go w lodówce.

NASZE CERTYFIKACJE Certyfikacja NC pokazuje, że nasz dezodorant zawiera wyłącznie naturalne składniki. Certyfikacja EcoControl oznacza, że główny składnik - olej kokosowy - jest ekologiczny.

SPOSÓB UŻYCIA Lekko dociśnij sztyft od dołu i kilkoma pociągnięciami nałóż cienką warstwę pod pachami. Pozwól mu się wchłonąć przez jedną do dwóch minut. Każdy dezodorant wystarcza na około 2 do 3 miesięcy przy codziennym stosowaniu.

INCI Cocos Nucifera Oil*, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Cera Alba, Cetyl Esters, Cellulose, Parfum, Tribehenin, Citral**, Tocopherol, Linalool**, Helianthus Annuus Seed Oil*, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**

* Ekologiczne

** Składnik naturalnego zapachu

Kod producenta
8720254504032
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel