Promocje


Regulamin promocji

Zapraszamy do korzystania z promocji. 

Ferie-3% na cały asortyment

Promocja obowiązuje od 23.02 do 24.02. 3% rabatu jest odjęte od ceny każdego produktu na stronie. 

Promocje i rabaty nie łączą się. System automatycznie naliczy korzystniejszy rabat dla klienta. Np. jeżeli klient posiada jednorazowy kod rabatowy za zapisanie się do newslettera: 10%, to po wpisaniu kodu, promocja ferie zostanie anulowana i do zamówienia zostanie naliczony rabat 10%. 

Happy Hour Tula-6%

Promocja obowiązuje od 22.02-27.02. W dni powszednie promocja uaktywnia się na zakupy dokonane pomiędzy godziną 19:00 a 7:00 rano. W sobotę i niedzielę promocja trwa przez cały dzień. 

Promocje i rabaty nie łączą się. System automatycznie naliczy korzystniejszy rabat dla klienta. Np. jeżeli klient posiada jednorazowy kod rabatowy za zapisanie się do newslettera: 10%, to po wpisaniu kodu, promocja happy hour Tula zostanie anulowana i do zamówienia zostanie naliczony rabat 10%

Kod rabatowy za zapisanie się do newslettera-10%

Po zapisaniu się do newslettera klient otrzymuje kod rabatowy jednorazowego użytku. Promocje i rabaty nie łączą się. System automatycznie wybierze najkorzystniejszy rabat dla klienta. Np. jeżeli klient posiada jednorazowy kod rabatowy za zapisanie się do newslettera: 10%, a na stronie na produkt jest rabat 20%, to dla klienta zostanie naliczony rabat 20% a kod rabatowy 10% nie zostanie uwzględniony.