Śpiworki do wózka

Wiele mówi się o tym, że spacery z dziećmi w każdą pogodę i o każdej porze roku są wskazane ze względu na doskonały wpływ na odporność dziecka. Jednakże niepokój wielu rodziców budzi fakt, że w krótkie zimowe dni, gdy temperatura jest dość niska, maluchowi jadącemu w wózku będzie po prostu zimno. Otulanie go kocykami jest mało wygodne, bo kocyk zsuwa się z nóżek dziecka, będących w nieustannym ruchu. Na szczęście mamy na to rozwiązanie – śpiworki do wózka.

W naszym sklepie znajdziesz śpiworki do wózka różnego rodzaju. Mamy zarówno śpiworki do gondoli, jak i do spacerówki. Możesz również wybrać śpiworki spełniające różne funkcje, które sprawdzą się zarówno w gondoli, jak i w foteliku samochodowym.

Śpiworki do gondoli są szczególnie potrzebne dla maluszków urodzonych jesienią i zimą. To właśnie one muszą być solidnie otulone podczas spacerów, bo ich system regulacji temperatury nie jest jeszcze dobrze rozwinięty i maluchy bardzo szybko marzną. Takie niemowlaki wymagają doskonałego otulenia, nie tylko całego ciała, ale i głowy, bo to właśnie przez głowę ciepło ucieka najszybciej. Dlatego właśnie dostępne u nas śpiworki do głębokiego wózka mają kaptur, w którym głowa maluszka jest chroniona przed zimnem.

Rodzicom maluszków polecamy również śpiworko-kombinezony, które doskonale sprawdzają się również w fotelikach samochodowych. Mają one odpowiednie otwory na pasy, dzięki czemu maluch jest bezpiecznie przypięty pasami, a jednocześnie jest mu bardzo ciepło. Niektóre z nich mają możliwość rozpięcia dolnej części śpiworka i zapięcia go w taki sposób, że powstają nogawki. To może się sprawdzić w sytuacji, gdy chcemy np. maluszka wziąć do chusty i musimy mu rozszerzyć nóżki.

Proponujemy również śpiworki do wózków spacerowych. Są one nieco mniej zabudowane niż śpiworki do gondoli, ale nadal świetnie chronią malucha przed zimnem. W każdym ze śpiworków znajdują się otwory, dzięki którym można przypiąć dziecko pasami i jest w wózku bezpieczne. Pasy te zapobiegają również ruszaniu się śpiworka, więc ryzyko, że spadnie on na ziemię podczas spaceru, jest ograniczone do minimum.

Konto: YouTube