THULE

Od wielu lat firma Thule specjalizuje się w produktach stworzonych dla młodych, aktywnych i mobilnych ludzi. Oferta firmy pełna jest wyjątkowych akcesoriów służących do transportu oraz przenoszenia cennego sprzętu – asortyment Thule obejmuje też wyjątkowe produkty stworzone z myślą o dzieciach i rodzicach.

Wózki i akcesoria do wózków Thule powstają w Szwecji. Historia firmy sięga roku 1942. Ogromne doświadczenie zgromadzone przez ten czas sprawia, że produkty firmy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Międzynarodowa grupa specjalistów czuwa nad tym, aby wszystkie oferowane akcesoria spełniały surowe normy bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Aktywni ludzie potrzebują specjalnego wyposażenia – dzięki wózkom Thule świeżo upieczeni rodzice nie muszą rezygnować z dynamicznego trybu życia. Lekkie, przemyślane w każdym szczególe konstrukcje idealnie nadają się dla osób, które pragną łączyć miłość do swojego dziecka z realizacją życiowych pasji. Dzięki serii Urban Glide można nawet uprawiać z dzieckiem jogging – bezpiecznie i wygodnie wioząc swoją pociechę w nowoczesnej konstrukcji specjalnie zaprojektowanego wózka.

Produkty firmy Thule tworzone są ze Szwedzką precyzją i dopasowywane do potrzeb współczesnych Europejczyków – również pod względem stylistycznym. Nowoczesny design i modna kolorystyka gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wybrednych estetów i miłośników modernistycznego wzornictwa. Idealne połączenie komfortu i funkcjonalności dostępne w doskonałym stosunku jakości do ceny.