Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Wydawnictwo Harmonia

Grupa Wydawnicza HARMONIA składa się z trzech wydawnictw: edukacyjnego Wydawnictwa Harmonia, naukowego Harmonia Universalis i ogólnotematycznego Wydawnictwo Józef Częścik.

Wydawnictwo Harmonia zostało założone w 1993 roku przez Józefa Częścika, autora popularnych publikacji z zakresu gramatyki i ortografii, który do dziś pozostaje jego właścicielem. Nasza firma początkowo miała profil ogólnoedukacyjny, natomiast obecnie – od dziesięciu prawie lat – specjalizuje się w:

  • nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
  • terapii pedagogicznej,
  • logopedii,
  • dysleksji,
  • wspomaganiu rozwoju dziecka zarówno pełnosprawnego, jak i niepełnosprawnego,
  • pedagogice.

Od 2005 roku Grupa Wydawnicza ma swoją siedzibę w malowniczym zakątku Gdańska, blisko otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przy ulicy Szczodrej 6. Natomiast w Cieplewie k. Pruszcza Gdańskiego przy ul. Przemysłowej 11, mieści się centrum logistyczne Grupy Wydawniczej Harmonia wraz z magazynem wysokiego składowania.

Współpracujemy z autorami będącymi wybitnymi autorytetami, znanymi specjalistami i doświadczonymi praktykami. Każda wydawana przez nas pozycja jest starannie opracowywana przez zespół fachowców i wydawana w przeciągu kilku miesięcy. Cieszymy się dobrą opinią w środowiskach terapeutów, logopedów, nauczycieli przedszkoli i nauczania wczesnoszkolnego. Znani też jesteśmy jako solidny i terminowy płatnik należności.