Zabawa w gotowanie

Pamiętasz, jak bardzo lubiłaś zabawę w gotowanie, gdy byłaś mała? Możliwość przyrządzenia niewidzialnej zupy bądź zaparzenia herbatki „na niby” podczas wspólnych popołudni z najbliższymi, były Twoją ulubioną czynnością? Zaszczep w swoim maluchu miłość do gotowania już od najmłodszych lat, a może w przyszłości zostanie światowej sławy kucharzem lub kucharką! Jak to zrobić? Z pomocą nadchodzą specjalne akcesoria do zabawy w gotowanie!

Dzieci od najmłodszych lat interesują się światem dorosłych. Kuchnia – królestwo każdej mamy stanowi wielką niewiadomą, której odkrywanie jest jedną z najciekawszych atrakcji dla malucha. Dzięki zabawkom, które choćby w miniaturze odzwierciedlają świat dorosłych, mamy szanse dostarczyć dziecku bodźce do naśladowania oraz możliwość zanurzenia się w krainie własnych wyobrażeń. Maluch, w trakcie takiej zabawy może rozwijać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie swojego własnego świata. Brzmi magicznie, prawda?

Krojenie warzyw, komponowanie sushi oraz przygotowanie śniadania na tacy w bezpieczny sposób? Znakomity pomysł! Oczywiście, pod warunkiem, że zaopatrzysz kolekcję swojego dziecka w specjalne, drewniane akcesoria! Pozwól zatopić się maluchowi w codziennych czynnościach, z którymi Ty masz do czynienia na co dzień i rozwijaj jego manualne zdolności! Świetna zabawa gwarantowana!

Konto: YouTube