Zabawki do kąpieli

Twoja pociecha nie znosi kąpieli? Wizyta w wannie kończy się płaczem za każdym razem? Zmień to! Spraw, aby przykry obowiązek przerodził się w świetną zabawę, a już nigdy nie ujrzysz łzy na policzku swojego dziecka w trakcie wieczornego mycia. Niewątpliwie, do tej trudnej przeprawy, będziesz potrzebowała akcesoriów do zadań specjalnych, a mianowicie zabawek kąpielowych!

Kaczuszka? Wieloryb? A może łódź podwodna? Im ich więcej tym lepiej! Postaw na kreatywne zabawki, które nie tylko zajmą maluchowi czas spędzony w wodzie, ale również wzmocnią jego zdolności motoryczne! Zabawa jest najlepszym sposobem na naukę i rozwijanie wyobraźni dziecka. Z kolei Twoim obowiązkiem jest troska o to, aby mu to wszystko zapewnić. Zbuduj pozytywny obraz kąpieli w wyobraźni swojego dziecka i ułatwcie sobie tę czynność nawzajem! Świetna zabawa gwarantowana!

Kąpielowy przyjaciel w postaci Kaczuszki Emmy bądź Małpki w łodzi podwodnej to świetne rozwiązanie na wieczorne harce w wodzie. Zapewne każdej z nas zdarzają się dni, kiedy natłok obowiązków nie pozwala na wspólną zabawę z pociechą. Zrekompensujcie sobie tę chwile poprzez połączenie przyjemnego z pożytecznym! Zabawa, kąpiel i nauka w jednym to najlepsze, co możecie sobie zafundować!

Konto: YouTube