Zabawki do piasku, piaskownicy

Największa atrakcja dla malucha na świeżym powietrzu? Zabawa w piasku! Dzieciaki kochają układać, lepić i tworzyć wspaniałe zamki oraz fortece, w których mieszkają smoki i piękne królewny. Do ich zbudowania potrzebny jest jednak odpowiedni sprzęt! Wiaderko, łopatka i foremki to podstawowe elementy potrzebne małemu budowniczemu do pracy. Przygotowani na lato?

Miłość, czas i całkowita uwaga – to jest to, czego maluch potrzebuje od rodzica najbardziej. Jak najefektywniej mu to okazać? Poprzez zabawę! Dzieci kochają wspólne zabawy z rodzicami, ponieważ dzięki temu czują się ważne i kochane. Podaruj swojemu dziecku cząstkę siebie i buduj z nim cudowne babki, zaprojektuj długie tunele i twórz piękne wspomnienia. Czy istnieje coś wspanialszego?

Koparka? Konewka? A może ciężarówka? Zaopatrz swojego malucha w bajecznie kolorowe zabawki do piasku i twórzcie historie, jakie nie śniły się jeszcze nikomu! Nic tak znakomicie nie rozwija wyobraźni, jak zabawa, podczas której dziecko może opowiedzieć o wszystkim co mu w duszy gra. Historia o księżniczce zamkniętej w piaskowej wieży? A może tunel, w którym płynie magiczna woda? Pozwól maluchowi opowiedzieć swoją własną wersję tej bajki, a oboje sprawicie sobie przyjemność! Zestaw małego budowniczego zajmuje czasem za dużo miejsca? Postaw na silikonowe, lekkie wiaderko, które bez problemu zapakujesz do torby! Pakowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Konto: YouTube