Zabawki na sznurku, do ciągnięcia

Pierwsze spacery z pociechą, która dopiero rozpoczyna przygodę z samodzielnym chodzeniem, to momenty, które w pamięci rodzica pozostają na zawsze. Maluch, który jeszcze tak niedawno potrafił się jedynie przewracać się z boku na bok, stawia kroki bez niczyjej pomocy. Chwile te wzruszają i zachwycają. Aby mu uatrakcyjnić pierwsze samodzielne spacery, warto zaopatrzyć go w kolorową zabawkę na sznurku. Zmobilizuj swoje dziecko do chodzenia sprawdzonym sposobem swoich przodków i ciesz się pięknymi chwilami!

Ćwiczenie równowagi i koordynacji „na sucho” może szybko zniechęcić malca ze względu na brak urozmaiceń. Dzieci są niezwykle wymagającymi uczniami, dlatego należy zatroszczyć się o to, aby codzienne czynności kojarzyły im się w pozytywny sposób. Akcesoria do chodzenia - takie jak tradycyjne pieski czy owieczki to znakomita zabawa, która sprawi, że pociecha z etapu chodzenia bardzo szybko wskoczy w etap biegania!

Zdobywanie kolejnych stopni mobilności to niesamowicie ważny okres w życiu każdego dziecka oraz jego rodzica. Zapewnij swojemu maluchowi towarzysza, który uświetni każdy jego krok i sprawi, że chodzenie będzie przez niego kojarzone ze świetną zabawą! Spacer bez wózka? Radości nie ma końca!

Konto: YouTube