Zabawki motoryczne

Zabawki na biegunach

Ruch to zdrowie, niech się o tym każdy maluch dowie. Pobudzając dziecko do ruchu stymulujemy nie tylko jego rozwój fizyczny. Naukowcy już dawno stwierdzili zależność rozwoju umiejętności mowy od tych motorycznych. W tej kategorii sklepowej znajdują się mobilne zabawki, które umożliwią dzieciom doświadczenie ruchu i zachęcą je do poruszania się poprzez pchanie, ciągniecie i kołysanie się.

Taki sens mają właśnie m.in. wszystkie zabawki na biegunach. Huśtanie nie tylko uspokaja, ale także wspomaga kształtowanie się uczucia równowagi. Childwood oraz Little Bird told me: to nazwy firm, których bujane zabawki polecamy w sklepie.

Do chodzenia motywują również tradycyjne chodziki w formie wózków lub innych pojazdów pchanych przed sobą przez dzieci. W ten właśnie sposób już niejedno dziecko nauczyło się samodzielnie stawiać kroki! Szczególnie na początku nie bez znaczenia jest fakt, że chodziki te pomagają zachować równowagę. Skuteczną motywacją jest możliwość transportowania w nich ulubionych lalek, pluszaków lub solidnej porcji materiału budowlanego: klocków. Polecamy produkty firm Janod i Plan Toys oraz wielu innych, gdyż cały czas powiększamy naszą ofertę.