Zdrowy dom

Nie trzeba mieszkać w puszczy odciętej od cywilizacji, pozbawionej wszelkich współczesnych wygód, by mieć zdrowy dom. Nie trzeba mieszkać w domku wykonanym z naturalnego drewna pozbawionego chemicznych dodatków, by posiadać zdrowy dom. Nie trzeba przeprowadzać się do miejsca pozbawionego kanalizacji i rurociągów, w którym jedynym źródłem wody jest studnia, by posiadać zdrowy dom. Nie trzeba uciekać od otaczającego świata i rezygnować ze współczesnych standardów, by posiadać zdrowy dom.

 

Zdrowy dom to nie tylko ściany z drewna, woda ze studni i otaczająca puszcza. Zdrowy dom to przede wszystkim świadome podejście, wybór odpowiednich produktów, artykułów, wytworów i materiałów. Zdrowym domem jest świadomość, iż ekologiczne podejście do życia i świata nie jest tylko modą i chwilowym trendem, to jedyny sposób na zachowanie przy życiu otaczającego nas świata. Oszczędność wody, energii, światła i zastosowanie produktów pozbawionych substancji chemicznych negatywnie wpływających na środowisko. Zdrowy dom to podejmowanie świadomych i ekologicznych decyzji.

 

Podstawą zdrowego domu są naturalne i ekologiczne produkty. Eko środki pozbawione chloru, fosforu, enzymów, środków petrochemicznych, dodatków zapachowych, sztucznych substancji, chemicznych dodatków i elementów modyfikowanych genetycznie. Nie posiadają żadnych suplementów mogących zagrozić zdrowiu oraz niekorzystnie wpłynąć na środowisko. Ich skład opiera się jedynie na naturalnych składnikach, jak m.in. krzemień, sód, cytrynian, bądź olejek eteryczny. Niemal każdy z nich posiada certyfikat ekologiczny EcoGarantie oraz EcoControl. Dzięki temu produkty są stworzone w myśl idei ekologicznych i hipoalergicznych produktów.   

 

Wybór ekologicznych środków to świadoma decyzja na używanie asortymentu, który łączy jakość z bezpieczeństwem. Pomoże w walce z brudem, kurzem, plamami, zaciekami i nieczystościami, zostawiając po sobie piękny zapach i aromat. Eko środki ulegają całkowitej biodegradacji, dzięki czemu nie wpływają niekorzystnie na środowisko. Przeznaczone są głównie dla świadomych klientów dbających o ekologię i ochronę środowiska, którzy nie chcą swoim dzieciom zostawić świata pełnego szkodliwej chemii.      

 

W zdrowe i ekologiczne produkty możesz zapatrzyć się w naszym sklepie – prezentujemy produkty m.in. marek Bentley Organic, Attitude czy Pukka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!