Eko środki czystości

Ekologiczne środki czystości

Istnieje wiele sposobów na oszczędne i ekologiczne czyszczenie domu. Fani ekologii mogą zaopatrzyć się w specjalny płyn do zmywania  do naczyń, który zaoszczędzi dużo wody i energii. Mogą również samodzielnie sprzątać po obiedzie myjąc naczynia w misce wody. Metody te mogą wpłynąć na zaoszczędzenie wody i energii, co korzystnie wpłynie na środowisku i domowy budżet. Jednak sposoby te na nic się nie zdadzą, jeśli ludzie wciąż będą używać chemicznych środków czystości. Klientom, którzy szanują portfel, środowisko i własne zdrowie polecamy ekologiczne środki czystości dostępne dla każdego.

 

Ekologiczne środki czystości pozbawione są chemicznych detergentów, sztucznych substancji, niebiologicznych dodatków, enzymów, chloru, fosforu, suplementów zapachowych, środków petrochemicznych oraz innych substancji odpowiedzialnych za zatruwanie zdrowia i środowiska. Ich skład opiera się jedynie na naturalnych elementach, takich jak np.: krzemian, sód, cytrynian oraz olejek eteryczny, substancji naturalnych i biodegradalnych, które nie wywołują efektów ubocznych w środowisku. Eko środki czystości są hipoalergiczne i wykorzystują jedynie zdrowe składniki, dzięki czemu l posiadają certyfikaty ekologiczne. Świadomy klient sięgnie po odpowiedni środek do mycia naczyń, do zmywarki bądź czyszczenia kuchni. Asortyment łączący w sobie jakość mycia oraz bezpieczeństwo.  

Na ekologiczne środki czystości warto w szczególności zwrócić uwagę, kiedy w domu pojawi się dziecko.

Do najważniejszych miejsc, gdzie powinniśmy zaczać dbać o dom przy użyciu ekologicznych środków czystości, należy podłoga, po której dziecko raczkuje, kuchnia i wszystko co dotyka jedzenia, w tym tabletki do zmywarki oraz łazienka. Nie zapomnijmy też o praniu. Duży wybór proszków do prania, kapsułek, ekologicznych kul piorących, płynów zmiękczających czy orzechów do prania również znajdziecie w naszej ofercie.

W kuchni warto zwrócić uwagę, na uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych, mark Bentley Organic. Można nim nie tylko umyć wszystkie powierzchnie, idealnie nada się też do mycia deski do krojenia. Z tabletek do zmywarki polecamy markę Ecozone 5 w 1 lub Etamine du Lys. Są tak efektywne jak tradycyjne tabletki a w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia. Ekologiczne płyny do naczyń, wydajne, posiada marka Etamine du Lys (w szczególności te 1 l). Starczają na długo, mogą być rozcieńczone z wodą oraz Bentley Organic, marka która ma certyfikat Soil Association.

Do łazienki polecamy płyny do czyszczenia Attitude, Etamine du Lys, lub Bentley Organic. Nie pozostawią zapachu chloru, a dziecko będzie mogło bezpiecznie dotykać wszystkich powierzchni. Do toalet najbardziej wydajny i naładniej pachnący jest płyn do mycia toalet Bentley Organic. Niezastąpiony w walce z brudem i łatwy do użycia dzieki wygodnej butelce.

Wszystkie opakowania naszych środków czystości są biodegradowalne. Więc również w tym aspekcie nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Zachecamy do zmiany domu w ekologiczne miejsce. Używanie ekologicznych środków czystości, sprawi, że nasz dom będzie ładnie pachniał, będzie bezpieczny ale jednocześnie czysty.

W naszym sklepie zadbaliśmy o szeroką ofertę tych eko środków czystości, by każdy nas klient znalazł wśród nich idealne dla siebie. Proponujemy między innymi produkty marek takich jak: Bentley Organic, EEtamine du Lys, Sodasan, Bio-D czy Ecozone. Zapraszamy.

 


Kategoria z ekologicznymi środkami czystości


Kategoria ekologicznych środków czystości