Darmowa dostawa od 150,00 zł

Butelki dla dzieci i akcesoria

( ilość produktów: 34 )

Butelki niemowlęce

Butelki dla dzieci to niezwykle szeroki temat – podczas wyboru najlepszego modelu należy wziąć pod uwagę kształt, pojemność, a nawet materiał, z jakiego została wykonana butelka. Jak wybrać najlepszą butelkę dla niemowlęcia? Fachowe porady i najlepsze akcesoria dla dzieci znajdziesz w sklepie internetowym ekomaluch.pl!

 Butelka z anatomicznym smoczkiem 

 

Butelki ze szkła to propozycja gwarantująca proste czyszczenie i zapobiegająca odbarwianiu się butelki.  Ich kształty oraz gładka powierzchnia sprawiają, ze szklane butelki dla niemowląt są niezwykle łatwe w utrzymaniu. To świetny wybór dla najmłodszych dzieci, które są karmione przez opiekuna – dzieci, które piją samodzielnie mogą upuścić butelkę i ją stłuc. Butelki dla niemowląt z tworzyw sztucznych to bezpieczny produkt dla dzieci w każdym wieku. Podczas wyboru takiej butelki warto zwrócić uwagę, czy w jej składzie nie znajdują się szkodliwe ftalany lub związki siarki. Zaleca się, aby butelki z tworzyw sztucznych wymieniać regularnie, co 3-4 miesiące – dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku odpowiednią higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

Butelki do karmienia

Podczas zakupu butelki dla niemowlęcia zwróć szczególną uwagę na jej pojemność oraz kształt. Wielkość naczynia powinna być dostosowana do wielkości i potrzeb Twojego dziecka i rosnąć wraz z nim, natomiast ergonomiczny kształt i specjalne uchwyty mają ułatwić maluchowi naukę samodzielnego jedzenia. Zajrzyj do naszego sklepu, poznaj najlepsze butelki dla dzieci i wybierz idealny model dla swojego malucha!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel