Darmowa dostawa od 150,00 zł

Laktatory

( ilość produktów: 2 )

 

Laktatory

Laktatory manualne to dyskretny i bezpieczny sposób na odciągnięcie naturalnego pokarmu. Dzięki niemu mama z łatwością może zgromadzić zapas własnego, naturalnego pokarmu na później. Dzięki czemu maluszek może zostać nakarmiony najlepszym rodzajem pokarmu, nawet jak mama nie jest w tej chwili w pobliżu.

Laktatory do ręcznego odciągania pokarmu pomogą także mamom z natężoną tkliwością piersi. Dostępne w naszym sklepie akcesoria do laktatorów to przede wszystkim woreczki do przechowywania pokarmu. W pełni sterylne, bezpieczne przeznaczone do kontaktu z żywnością. Woreczki na pokarm można także użyć jako woreczki do mrożenia mleka matki. Na pewno przyda się płyn do czyszczenia laktatorów, w celu zachowania pełnej czystości.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel