Herbaty i kawy organiczne

ilość znalezionych towarów: 1

W naszej ofercie znajdują się zdrowe, organiczne herbaty , które raz wypróbowane szybko na stale zagoszczą w naszym domu. Porcjowane w praktycznych torebkach ułatwią przygotowanie herbacianego przerywnika do zatankowania sil i energii. To coś specjalnie z myślą o dbających o zdrowie i wierzących w uzdrawiającą sile, tkwiącą w ziołach.

 

Herbaty organiczne

 

Kto nie słyszał o angielskiej kulturze picia herbaty? Oferowane w naszym sklepie herbaty organiczne m.in. angielskiej firmy Pukka są specjalnie skomponowane z naturalnych, organicznych składników. Ten bardzo bogaty asortyment kilkudziesięciu herbat dzieli się według rodzaju składu na mniejsze grupy, dzięki czemu każdy może bez problemu znaleźć idealny napój dla siebie.

 

Dostępnych jest kilkanaście rodzajów smakowych herbat zielonych, czarnych oraz owocowych. Dwie pozostałe rodziny herbat, znajdujące się w naszej ofercie mają w składzie również dobroczynne zioła lub przyprawy. W zależności od składników można je stosować na rożne dolegliwości, stany ducha i ciała. Mają one korzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie, niektóre nawet działają leczniczo. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługują herbaty z rodziny feel alive, m.in. działające oczyszczająco na organizm. 

 

Każde opakowanie herbaty to esencja smaku w postaci zgrabnych torebek do zaparzania. 

 

Opakowania te wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym designem, dlatego też będą pięknie wyglądać na półce w kuchni. Z tego powodu herbaty te będą tez doskonałym prezentem.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel