Pasy do noszenia fotelika samochodowego

ilość znalezionych towarów: 1

Przenoszenie malucha w foteliku nie należy do najłatwiejszych zadań? Spokojnie, mamy na to sposób! Pasy do noszenia fotelika to innowacyjny gadżet, który pokochali rodzice na całym świecie! Wygodny, praktyczny i niesamowicie funkcjonalny. Przekonaj się sama! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pasy do noszenia fotelika samochodowego – wygodne rozwiązanie dla każdego rodzica

Choć niektórzy mogą myśleć, że pas do noszenia fotelika samochodowego to zbędny wydatek, to opinie rodziców, którzy z niego korzystają, nie pozostawiają złudzeń. Każdy, kto choć raz miał przyjemność nieść fotelik z maluchem w ten sposób, z miejsca polubił tę metodę. Jak się okazuje, pas ten został stworzony przez pewną mamę, która miała dość wypruwania sobie żył podczas przepraw między samochodem, a domem. Dzięki temu, inni rodzice mają dzisiaj lżej. Wiele kobiet porównuje to do noszenia dziecka w chuście – niby ciężar ten sam, a tak naprawdę rozkłada się on w równoważny sposób, dzięki czemu wydaje się być lżej.

Pasy do noszenia fotelika i ich aspekty

Pas Cocobelt jest wyposażony w antypoślizgową podkładkę na ramię, a dzięki temu możemy mieć pewność, że nie zsunie się on z ramienia. Możliwość regulacji sprawia, że mogą z niego korzystać osoby o różnym wzroście. Fotelik może być noszony zarówno z prawej, jak i lewej strony, a więc rodzic ma pełną dowolność. Ważną kwestią w tym temacie jest również certyfikat CE oraz atesty Tuv Rheinland i Bureau Veritas. Jesteś zainteresowana takim udogodnieniem? Jeśli tak, to świetnie! Koniecznie zapoznaj się z ofertą pasów do noszenia fotelika i już nigdy nie męcz się podczas noszenia swojej pociechy. Zrób to dla siebie, ponieważ na to zasługujesz! Życzymy przyjemnych zakupów!

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel