Podesty i podnóżki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 2

Podest to narzędzie, które pomaga maluchowi w nauce samodzielności. To właśnie dzięki niemu dziecko może skorzystać z sedesu, który był do tej pory za wysoko, umyć rączki w umywalce, a także sięgnąć po zabawkę postawioną na wyższej półce. Podest dla dzieci to rzecz, która zachęca do działania. Twoja pociecha dorosła już do tego momentu, by móc z niego korzystać? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ekomaluch.pl!

Bezpieczeństwo to podstawa, czyli jaki podest dla dzieci wybrać?

Głównym zadaniem podestu jest przede wszystkim ułatwienie dziecku samodzielnego wykonywania codziennych czynności.  W ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl znajdują się podesty, charakteryzujące się niską wagą, by maluch mógł swobodnie przestawiać wybrany model w dane miejsce.  Jakie jeszcze cechy powinien posiadać taki podnóżek dla dziecka?

· ANTYPOŚLIZGOWOŚĆ – najważniejsza kwestia w kontekście podestu. Dziecko powinno stać na gumowej, antypoślizgowej macie. Znakomicie sprawdzi się model o szerokich krawędziach od spodu, ponieważ zagwarantuje on dziecku dodatkową stabilność.

· BEZPIECZEŃSTWO POD WZGLĘDEM UŻYTYCH MATERIAŁÓW – musimy pamiętać, że podestem będzie się posługiwać nasza pociecha, dlatego też wybrany podnóżek dla dzieci powinien być wykonany z odpowiedniego tworzywa. W ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl dostępne są modele wykonane z tworzywa dopuszczonego do kontaktu ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) oraz USA (FDA). Tworzywa, z których zostały wykonane nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru, a ponadto nadają się do ponownego przetworzenia.

Nie czekaj i już dziś sprawdź ofertę podestów dla dzieci oraz ciesz się wraz z maluchem z jego samodzielności! Pamiętaj, że najmłodsi bardzo często potrzebują zachęty do pewnych działań, dlatego też stwarzaj takie okazje! Powodzenia!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel