Darmowa dostawa od 150,00 zł

Śpiworki do wózka

( ilość produktów: 2 )

Wiele mówi się o tym, że spacery z dziećmi w każdą pogodę i o każdej porze roku są wskazane ze względu na doskonały wpływ na odporność dziecka. Jednakże niepokój wielu rodziców budzi fakt, że w krótkie zimowe dni, gdy temperatura jest dość niska, maluchowi jadącemu w wózku będzie po prostu zimno. Otulanie go kocykami jest mało wygodne, bo kocyk zsuwa się z nóżek dziecka, będących w nieustannym ruchu. Na szczęście mamy na to rozwiązanie – śpiworki do wózka.

 

Szeroki wybór śpiworków do wózka w ekomaluchu

 

W naszym sklepie znajdziesz śpiworki do wózka różnego rodzaju. Mamy zarówno śpiworki do gondoli, jak i do spacerówki. Możesz również wybrać śpiworki spełniające różne funkcje, które sprawdzą się zarówno w gondoli, jak i w foteliku samochodowym.

 

Śpiworki do gondoli są szczególnie potrzebne dla maluszków urodzonych jesienią i zimą. To właśnie one muszą być solidnie otulone podczas spacerów, bo ich system regulacji temperatury nie jest jeszcze dobrze rozwinięty i maluchy bardzo szybko marzną. Takie niemowlaki wymagają doskonałego otulenia, nie tylko całego ciała, ale i głowy, bo to właśnie przez głowę ciepło ucieka najszybciej. Dlatego właśnie dostępne u nas śpiworki do głębokiego wózka mają kaptur, w którym głowa maluszka jest chroniona przed zimnem.

 

Rodzicom maluszków polecamy również śpiworko-kombinezony, które doskonale sprawdzają się również w fotelikach samochodowych. Mają one odpowiednie otwory na pasy, dzięki czemu maluch jest bezpiecznie przypięty pasami, a jednocześnie jest mu bardzo ciepło. Niektóre z nich mają możliwość rozpięcia dolnej części śpiworka i zapięcia go w taki sposób, że powstają nogawki. To może się sprawdzić w sytuacji, gdy chcemy np. maluszka wziąć do chusty i musimy mu rozszerzyć nóżki.

 

Proponujemy również śpiworki do wózków spacerowych. Są one nieco mniej zabudowane niż śpiworki do gondoli, ale nadal świetnie chronią malucha przed zimnem. W każdym ze śpiworków znajdują się otwory, dzięki którym można przypiąć dziecko pasami i jest w wózku bezpieczne. Pasy te zapobiegają również ruszaniu się śpiworka, więc ryzyko, że spadnie on na ziemię podczas spaceru, jest ograniczone do minimum.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel