Kapcie do żłobka

ilość znalezionych towarów: 30

Wydawałoby się, że nie ma nic trudnego w wyborze kapci do żłobka dla naszych pociech. Tymczasem warto pamiętać, że jest to jeden z ważniejszych elementów żłobkowej wyprawki zbagatelizowanie go może mieć w przyszłości duże konsekwencje. Dzieci bardzo dużo czasu spędzają w obuwiu zastępczym podczas zajęć w żłobku. Kapcie muszą gwarantować więcej niż przykuwający dziecięcą uwagę design – muszą być przede wszystkim lekkie, wygodne, wykonanez oddychającego materiału.

Muszą być łatwe do założenia przez małego żłobkowicza i nie powinny uciskać dziecięcej stópki, ale nie mogą też z niej spadać podczas zabawy. Jak twierdzą dziecięcy ortopedzi - najzdrowsze i najwygodniejsze dla naszych pociech jest chodzenie boso. Niestety podczas zajęć w żłobku jest to mało praktyczne – stópki mogą zmarznąć, są również bardziej narażone na wypadki i urazy podczas zabawy z innymi dziećmi. Najlepszą alternatywą są kapcie wykonane z naturalnych materiałów – jak najmniej obciążające stopę dziecka i niedopuszczające do nadmiernego pocenia, gwarantujące przy okazji dużą wytrzymałość.

Skórzana podeszwa ma również funkcję antypoślizgową, aby Wasze pociechy pewnie dreptały nawet po śliskim podłożu.Prawidłowy rozwój jest najważniejszy, ale kapcie muszą się przecież świetnie prezentować na stopach naszych małych podopiecznych. Wygoda nie oznacza braku stylu! Minimalizm, wzory dla chłopców i dziewczynek, motywy zwierzęce – dzieci napewno odnajdą TE JEDYNE kapcie spośród wielu wzorów, które proponujemy!Poniżej znajdziecie Państwo kapcie do żłobka czterech producentów: baBice, ekoTuptusie, Paputki i Moulin Roty – wszystkie wykonane z najlepszych materiałów, aby zadbać o wygodę i poprawny rozwój Waszych pociech. Wszystkie polecane przez pediatrów oraz ortopedów, a przede wszystkim przez rodziców i same maluchy.

Polecamy też kapcie dla przedszkolaków oraz worki na obuwie zmienne.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel