Darmowa dostawa od 150,00 zł

Wyprawka do szkoły

( ilość produktów: 10 )

 

Wyprawka do szkoły

Rozpoczęcie przygody z edukacją szkolną to na pewno wyzwanie dla dziecka i jak i rodzica. Odpowiednio przygotowana wyprawka do szkoły na pewno może pomóc w dodaniu odwagi na pierwsze dni.

Przemyślana wyprawka do szkoły pomoże także w zorganizowaniu wszelkich przyborów, książek, zeszytów jak jedzenia na drugie śniadanie. Kolorowe plecaki dla najmłodszych w różnych wzorach bez problemu pomieszczą wszystko co potrzebne. Wygodne plecaki szkolne dla dzieci są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim bardzo stylowe! Worki szkolne dla dzieci przydadzą się do przenoszenia butów na zmianę czy stroju na zajęcia wychowania fizycznego. Nerki dla dzieci to bardzo wygodny gadżet na co dzień jak i na wycieczki, żeby wszystko zawsze było pod ręką i bezpieczne.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel