Osłona kominka

ilość znalezionych towarów: 4

Kominek w domu to wygoda i klasa sama w sobie, jednak jest to również źródło pewnych zagrożeń. Jeżeli planujesz dziecko lub w najbliższym czasie spodziewasz się narodzin malucha, bezsprzecznie powinnaś wyposażyć swoje mieszkanie w asortyment, jakim jest osłona kominka. Szukasz skutecznego, a jednocześnie estetycznego zabezpieczenia? Jeśli tak, to doskonale trafiłaś! W naszej ofercie znajdziesz niejedną osłonę na kominek marki Baby Dan. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii!

Osłona kominka – najważniejsze informacje

W ofercie sklepu ekomaluch.pl znajdują się bramki Baby Dan Flex, które charakteryzują się elastycznym systemem montażu, dopasowującym się do przeznaczonej powierzchni. Osłona kominka tego producenta składa się z paneli, które można konfigurować na wiele sposobów. Zabezpieczyć nią można niemal wszystko, w tym również schody. Bramkę oraz panele można instalować pod dowolnym kątem względem ściany, a także w dowolnej kolejności. Można ją otwierać i zamykać tylko jedną ręką. Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Baby Dan – kilka słów o marce

Baby Dan to duńska firma, która jest jednocześnie światowym liderem w kwestii zabezpieczeń dla najmłodszych. To właśnie za sprawą tego producenta powstały bramki ochronne, a tym samym osłonki kominka. Od ponad 60 lat marka rozwija swój produkt, aby dostosować go do wymagań każdego mieszkania i panujących obecnie trendów. Każdy materiał wykorzystany to przygotowania pojedynczego produktu cechuje się najwyższą jakością, co wpływa na jego trwałość i użytkowość. Jesteś przekonana do zakupu? Jeśli tak, to już dzisiaj sprawdź, jakie modele znajdziesz w tej kategorii! Pamiętaj, że szczęśliwy dom, to bezpieczny dom! Serdecznie zapraszamy!

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel