Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampki nocne dla dzieci

( ilość produktów: 1 )

Lampki nocne dla dzieci

Problemy ze snem są dość powszechne i dotyczą prawie wszystkich dzieci. Dzieci, a szczególnie małe dzieci kompletnie nie posiadają poczucia czasu. Jeśli jesteś jednym z zmęczonych i niewsypanych rodziców koniecznie zapoznaj się z ofertami naszych producentów na lampki do treningu snu.

Lampki nocne do pokoju dziecięcego

 

Trener snu jak sama nazwa wskazuje nauczy Wasze dziecko odpowiedniej higieny snu, która jest bardzo istotna na ich etapie rozwojowym. Dostępne w naszym sklepie lampki nocne dla dzieci to nie są tylko zwyczajne lampki nocne do pokoju dziecięcego. To niezawodni trenerzy snu, estetyczne dekoracje, pozytywki i zegary jednocześnie. Trener snu Chmurka czy owca SAM nauczą Twoje dziecko prawidłowo postrzegać i odbierać czas.

Boon Lampka GLO to lampki nocne świecące kule, które dadzą Twojemu dziecku podczas snu poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie ich światło nie “przeszkadza” oczom. Może to być też świetna propozycja do rozwiązania problemów związanych z strachem przed ciemnością- dziecko wie, że całą noc jest gdzieś źródło światła, które widzi dzięki czemu czuje się bezpiecznie. A dziecko, które czuje się bezpiecznie śpi najsmaczniej. Uspokojenie się, po wybudzeniu w środku nocy spowodowanym na przykład sennym koszmarem, będzie szybsze i łatwiejsze. Przekonaj się sam, że lampki nocne dla dzieci to nie tylko sposób oświetlenia, ale też towarzysz bezpiecznego i zdrowego snu. Wybierz niekonwencjonalne lampki nocne do pokoju dziecięcego, które na pewno polubi Twoje dziecko.

pixel