Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabezpieczenia

( ilość produktów: 2 )

Ekomaluch.pl to sklep, który dba o bezpieczeństwo najmłodszych, oferując szeroką gamę zabezpieczeń, które pomagają zminimalizować ryzyko wypadków domowych. Wśród dostępnych produktów znajdziemy zabezpieczenia drzwi, które chronią małe paluszki przed przycięciem, a także zapobiegają gwałtownemu zamykaniu się drzwi przez przeciągi. Zabezpieczenia łóżeczka, takie jak miękkie osłonki, ochraniają dziecko podczas snu i zabawy, zapobiegając uderzeniom.

Kątowniki i ochraniacze na rogi stołów to kolejne kluczowe elementy asortymentu, dzięki którym ostre krawędzie mebli przestają być zagrożeniem. Zabezpieczenia lodówki i innych szafek pomagają z kolei utrzymać ciekawskie dzieciaki z dala od niebezpiecznych lub niepożądanych przedmiotów. Dodatkowo, specjalne podkładki antypoślizgowe pod dywany zapewniają stabilność podczas pierwszych kroków malucha, redukując ryzyko poślizgnięcia.

Ekomaluch.pl oferuje nie tylko produkty bezpieczne i skuteczne, ale także estetycznie wykonane, co pozwala na zachowanie harmonii i estetyki domowego wnętrza. Produkty te są łatwe w montażu i dostosowane do różnorodnych potrzeb rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich dzieci.

pixel