Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabezpieczenia do szafek, drzwi, gniazdek

( ilość produktów: 1 )

Zabezpieczenia na meble, drzwi oraz gniazdka są jednymi z najpotrzebniejszych akcesoriów w domu każdego rodzica. Kiedy mały brzdąc zaczyna swoją przygodę z raczkowaniem, dom staje się dla niego fascynującą krainą szczęścia, a wszystko w nim trzeba… dotknąć. Tak, w takich momentach należy mieć oczy dookoła głowy, ponieważ tutaj nie ma miejsca na wpadkę. Z tego też względu każdy rodzic musi dołożyć wszelkich starań, aby mieszkanie było bezpiecznym miejscem dla pociechy. Zabezpieczenia do drzwi oraz gniazdek to akcesoria, które z pewnością pomogą w tej kwestii. Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Podczas odkrywczych wypraw maluchów bardzo łatwo wpaść w tarapaty, dlatego warto wyposażyć mieszkanie w następujące akcesoria:

  • zabezpieczenie do drzwi, które powstrzyma ich nagłe zamknięcie,
  • zabezpieczenia do mebli (szafek, szuflad, narożników),
  • zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych.  

A teraz wyjaśnijmy sobie rolę każdego z tych zabezpieczeń. Drzwi zamykamy z reguły nagle i wielu z nas czasem nawet nie spogląda na tę czynność. W tym przypadku istotną rolę może odegrać specjalne zabezpieczenie wykonane z materiału bezpiecznego dla dziecka. Dzięki temu uda Ci się zniwelować ryzyko zatrzaśnięcia małych paluszków.  Kolejną kwestią są szafki pełne interesujących rzeczy. Każdy maluch z radością mógłby wyciągać z nich garnki, przyprawy, naczynia i wiele innych skarbów, co pod nieuwagą dorosłego mogłoby się skończyć źle. Odpowiednie zaczepy okazują się wówczas nieocenionym wparciem. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, warto postawić na zaślepki. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, by uchronić malucha przed porażeniem prądem. Usunąć je można jedynie specjalnym kluczykiem, co daje pewność, że w tej kwestii nic złego się maluchowi nie przytrafi. Zainteresowana? W takim razie nie czekaj i już dziś zamów odpowiednie zabezpieczenia do Twojego domu! Bezpieczeństwo ponad wszystko, pamiętaj!

pixel