Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Seria Pinku!

( ilość produktów: 3 )

Seria książek psychologicznych dla dzieci i rodziców wydawnictwa Sensus, dostępna w ofercie Ekomaluch.pl, to zbiór poradników edukacyjnych wspierających rozwój emocjonalny i społeczny najmłodszych. Tytuły takie jak "Bądź sobą, Pinku!", "Jesteś ważny, Pinku!", "Odwagi, Pinku!", i "Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!" autorstwa Urszuli Młodnickiej oraz Agnieszki Magdaleny Waligóry, służą jako narzędzia pomocne w rozmowach o asertywności, poczuciu własnej wartości, odporności psychicznej oraz budowaniu zdrowych relacji z rówieśnikami.

Książki te, w atrakcyjny i przystępny dla dzieci sposób, wprowadzają młodych czytelników w świat własnych emocji i uczuć, ucząc ich, jak je rozpoznawać, nazywać i wyrażać. Wspierają rodziców w budowaniu z dziećmi bliskiej relacji, opartej na otwartości i wzajemnym szacunku. Dodatkowo, pozycja jak "Pinkowy kalendarz 2024" to praktyczne narzędzie do planowania i organizacji czasu, które może być wykorzystywane zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców.

W ofercie Ekomaluch.pl, książeczki z serii Pinku! wyróżniają się nie tylko wartościową treścią, ale i kolorowymi, przykuwającymi uwagę ilustracjami, które ułatwiają dzieciom zrozumienie przekazu. Wydawnictwo Sensus przywiązuje wielką wagę do jakości swoich publikacji, co czyni je nie tylko pomocnymi w edukacji, ale i trwałymi towarzyszami dziecięcych przygód z literaturą.

pixel