Darmowa dostawa od 150,00 zł

Chusty Lennylamb

( ilość produktów: 9 )

Chusty Lennylamb są wygodne dla mamy i dziecka, wykonane z  specjalnej elastycznej i wytrzymałej tkaniny. To łatwe w użyciu „nosidełko” dla dzieci, dzięki którym mama ma wolne dłonie, a dziecko może się znajdować się zawsze blisko niej. To także wspaniałe rozwiązanie dla każdego dziecka, które szybko uspokaja kołysanie i bicie serca rodzica.   Marka Lennylamb powstała w 2007 roku, kiedy to pewien malec postanowił wypowiedzieć wojnę wózkowi podczas spaceru. Założyciele tego brandu długo borykali się z przeciwnościami losu, jednak wyszli z tej bitwy zwycięsko, a Lennylamb oficjalnie pojawiło się na rynku. Wszystko to za sprawą ich determinacji, odwagi oraz wsparcia najbliższych. Dzięki temu na chwilę obecną marka zatrudnia 120 osób, a najmłodsi mogą cieszyć się z produktów powstałych pod logiem brandu.

Bliżej, czyli lepiej

Zadaniem chust Lennylamb jest… ratunek dla rodziców, choć nie tylko. Chusty Lennylamb mają być wsparciem podczas spacerów, a także w trakcie wykonywania codziennych obowiązków przez dorosłego. Dzięki odpowiedniemu zawiązaniu takiej chusty, maluch znajduje się przy sercu opiekuna, a więc jest szczęśliwy. Dorosły może się z kolei cieszyć z obecności najmłodszego, a jednocześnie jego ręce pozostają wolne, więc może śmiało wykonywać proste czynności. Chustonoszenie to jednak coś więcej niż tylko komfort i wygoda. Mowa tu o bliskości, bez której nawiązanie więzi między rodzicem, a dzieckiem nie byłoby możliwe.  

Chusta Lennylamb            

Chusta Lennylamb to wygodne nosidełko dla noworodka, ale także dla 2-3 letniego dziecka (nawet do 16 kg). Zapewnia ona prawidłową pozycję bioderek i kręgosłupa dziecka. Maluch może być noszony w trzech pozycjach: na boku, „brzuszkiem do brzuszka” i na plecach. To chusta, którą docenił Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych. Wykonana jest z bawełnianego materiału o splocie skośno – krzyżowym. Jest elastyczna i miła w dotyku.             Noszenie dziecka w chustach było znane już przez nasze prababcie, które wiązały dziecko w prześcieradło lub chustę i szły  do pracy na pole. Dzisiaj to także jeden z prostych i zarazem mało wymagający sposobów przemieszczania się z dzieckiem lub wykonywania z nim codziennych czynności. Odpowiednio zawiązana chusta (według instrukcji) pasuje do każdej mamy, niezależnie od jej wzrostu i wagi. Każde dziecko czuje się w niej bezpiecznie. To chusta wykonana z atestowanej „Bezpecznej dla Dziecka” tkaniny, bez szkodliwych substancji ani barwników. Materiał jej jest przewiewny, co nie zaparza dziecko, ani rodzica. To chusta, która równomiernie obciążają biodra, ramiona i plecy rodzica, co jest ważne przy długotrwałym noszeniu dziecka. W chustę taką można zaopatrzyć się w sklepie internetowym ekomaluch.pl.            

Najważniejszą zaletą chusty jest ciągła bliskość rodzica i dziecka, co służy zacieśnieniu więzi oraz wyciszeniu dziecka. Taka bliskość bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka, a także na psychiczne samopoczucie zapracowanego rodzica, który mając dziecko blisko siebie, jest spokojny i zadowolony.

Dlaczego noszenie dziecka jest ważne? Znaczenie chusty Lennylamb w rozwoju malucha

Noszenie pociechy jest ogromnie ważne z kilku powodów. Ten wspaniały nawyk, który przede wszystkim pozytywnie wpływa na relację rodzic – dziecko, sprawia, że maleństwo czuje się bezpieczne i kochane. Chusta Lennylamb daje bowiem poczucie bliskości. Mimo że wydaje się to całkowicie naturalne, doznania jakie się wiążą z tym rodzajem opieki, są jedyne w swoim rodzaju. Za sprawą chustonoszenia, rodzic może wyrazić swoją troskę, miłość, a także okazać zainteresowanie maluchowi, co z pewnością pomoże mu efektywniej odczytać potrzeby pociechy.  

Chusta kółkowa Lennylamb       

Jednym z modeli chust Lennylamb jest chusta kółkowa. To bardzo podobny model, chusty, ale mający inne wiązanie. Nie trzeba ją przekładać przez ramiona i biodra, wystarczy tylko przełożyć materiał przez kółka. Jest to alternatywne rozwiązanie dla osób, którzy mają problemy z opanowaniem wiązania tradycyjnej chusty. Jest ona najczęściej w jednym kolorze lub kilku odcieniach tego samego koloru. Wykonana jest z czystej bawełny lub z domieszką tworzywa. To materiał dobrej jakości, elastyczny i przewiewny. 

Chusty do noszenia dziecka, to znakomite rozwiązanie, wypełniające lukę miedzy tradycyjnym nosidełkiem, a wózkiem. Są one coraz bardziej lubiane i dostrzegane przez młode, aktywne mamy, które chętnie chodzą wszędzie ze swoim maluchem. Te interesujące modele dostępne są w sklepie internetowym ekomaluch.pl na stronie https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Nosidelka_Chusty-do-noszenia_Chusty-lennylamb-1851.html. To chusty z atestem Bezpieczna dla Dziecka, docenione przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych.        .  

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel