Chusty elastyczne do noszenia dzieci

ilość znalezionych towarów: 19

Chusta elastyczna to znakomite wparcie dla mam najmłodszych dzieci. Wysoka jakość, elastyczność, a także miękkość materiału sprawia, że bardzo łatwo ją założyć oraz zawiązać. Ogromną jej zaletą jest również możliwość wkładania i wykładania dziecka bez konieczności poprawiania wiązania. Chusta elastyczna jest bardzo wygodna dla malucha, ponieważ dopasowuje się do jego budowy. Chwile spędzone w taki sposób to prawdziwa przyjemność. Przekonaj się sama!

Chusty elastyczne i ich największe atuty

Bliskość z dzieckiem to główna, choć niejedyna zaleta chusty elastycznej. Korzyści z jej wykorzystania jest wiele, a do najważniejszych zaliczamy:

· Ciężar ciała dziecka rozkłada się równomiernie na obu barkach rodzica, dlatego też noszący nie obciąża kręgosłupa.

· Nosząc malucha, można wykonywać inne czynności ze względu na wolne ręce.

· Miękki materiał otula dziecko i nie wymaga dociągania ani poprawiania, co jest dużym ułatwieniem dla początkujących.

Chusta elastyczna i dobre praktyki z jej udziałem

Chusty elastyczne do noszenia dzieci to doskonałe wsparcie dla każdego początkującego rodzica. Aby wszystko odbyło się w pełni bezpiecznie i wygodnie należy jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii, a mianowicie:

· rozłożenie materiału na plecach i ramionach noszącego – ciężar ciała powinien się układać na dużej powierzchni,

· rozłożenie materiału na dziecku – maluch powinien być podtrzymany trzema warstwami dzianiny, ·         odpowiednio ciasne zawiązanie chusty – po włożeniu dziecka do chusty jego czoło powinno się znajdować na wysokości ust dorosłego. Ważne jest, by po pewnym czasie maluch nie opadał zbyt nisko.

W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są chusty elastyczne marki LennyLamb, których kolory aż zachęcają do noszenia! Przekonaj się sama i sprawdź, jak wiele dobrego wniesie do Twojego życia chustonoszenie. Satysfakcja gwarantowana!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel