Chusty tkane

ilość znalezionych towarów: 8

Chusta do noszenia to narzędzie, które od wieków było wykorzystywane przez naszych przodków. Z uwagi na swą funkcjonalność oraz łatwość w użyciu, staje się ona coraz bardziej popularna, powracając tym samym do łask współczesnych mam. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są chusty tkane bogate w fantazyjne wzory, w kilku wersjach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Przekonaj się sama, jak wiele możliwości może Ci zaoferować taka chusta!

Chusty tkane i ich pozytywne aspekty

Naturalną potrzebą każdego noworodka jest bliskość mamy, będącej najważniejszą osobą w życiu takiego malca. To właśnie jej głos, zapach, dotyk i bicie jej serca są maluchowi tak bardzo bliskie i znajome. Obecność mamy buduje u dziecka poczucie bezpieczeństwa, a ponadto pozwala zacisnąć więzi pomiędzy nimi. Noszenie malucha jest najlepszą metodą na to, by zaspokoić wszystkie te potrzeby, dlatego też w tym oto miejscu pojawia się chusta tkana. Do najważniejszych zalet takiej chusty zaliczamy:

· przyjmowanie przez malucha prawidłowej pozycji pod kątem rozwoju bioderek,

· dziecko szybciej dojrzewa emocjonalnie,

· maluchowi jest raźniej w przypadku kolki lub ząbkowania,

· rodzicowi jest łatwiej pod względem funkcjonowania ze względu na wolne ręce,

· dziecko jest spokojniejsze, mniej płacze i łatwiej adaptuje się do otoczenia.

Chusta tkana – uniwersalne narzędzie dla wymagających

Choć temat chustonoszenia wzbudzał początkowo mnóstwo wątpliwości, to wiele mam po zapoznaniu się z samą techniką wiązania i po użytkowaniu chusty przez dłuższy czas, całkowicie przekonało się do tej idei. Przewiewny, lekki i łatwo układający się materiał każdej chusty tkanej dostępnej w tej kategorii zapewnia bezpieczne, pewne i komfortowe noszenie dziecka nawet do 16 kg. Sprawdź sama! Zapoznaj się z ofertą sklepu ekomaluch.pl i uwolnij swoje ręce! Satysfakcja gwarantowana!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel