Darmowa dostawa od 150,00 zł

Nosidełka ergonomiczne Close Caboo

( ilość produktów: 6 )

Rodzice nosili swoje dzieci od zawsze i wcale nie zapowiada się na to, by coś w tej kwestii miało się zmienić. Wszystko to ze względu na fakt, iż noszenie najmłodszych to bardzo zdrowy i wartościowy nawyk, który wspiera dziecięcy rozwój zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Noszenie dzieci przez rodziców cieszy  się jeszcze jednym, niezwykle ważnym aspektem, a mianowicie – buduje relację i pogłębia więź pomiędzy nimi. Przekonaj się sama, jak wiele korzyści wiąże się z wprowadzeniem tego nawyku do Waszego życia i noś swoją pociechę w bezpiecznym oraz wygodnym nosidełku ergonomicznym Close!

Nosidło Close Caboo jako wygodna alternatywa dla chusty

O ile chustonoszenie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla każdego rodzica i jego dziecka, to samo wiązanie chusty wymaga wielu ćwiczeń, by opanować je do perfekcji. Rodzicom, którzy nie potrzebują w swoim życiu takich wyzwań, z pewnością przypadnie do gustu nosidło Caboo, będące połączeniem chusty elastycznej z nosidłem ergonomicznym.

Najważniejsze zalety nosidełka Caboo:

· Bardzo łatwe w założeniu.

· Oferuje możliwość ułożenia dziecka w lepszej pozycji.

· Spełnia zasady bezpiecznego noszenia T.I.C.K.S.

· Zapewnia dziecku wparcie od głowy, aż do podstawy kręgosłupa.

Nosidełko dla każdego malucha

Caboo to elastyczny materiał, który jest pocięty i zszyty w taki sposób, jakby był chustą elastyczną związaną na stałe. Składa się z dwóch części, a mianowicie z nosidła z kółkową regulacją oraz pasa  podtrzymującego. Jak je zakładać? W pierwszej kolejności należy założyć na siebie nosidło, następnie włożyć dziecko, a na sam koniec zawiązuje się pas podtrzymujący. Nosidło Caboo przeznaczone jest dla dzieci w przedziale wagowym od 2,27 kg do 14,5 kg, co świadczy o jego uniwersalności. Szukasz prostego i wygodnego sposobu na noszenie swojego malucha? Z nosidełkiem Caboo z pewnością szybko się zaprzyjaźnisz!

Zobacz również:

Pieluchy tetrowe | Pieluchy wielorazowe | Pieluszki bambusowe | Pieluchy flanelowe | Ekologiczne środki czystości | Proszek do prania dla niemowląt | Nosidełko tula | Chusteczki nawilżane | Kosmetyki dla dzieci | Pieluchy na basen | Pieluszki muślinowe | Chusta do noszenia dziecka

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel