Darmowa dostawa od 150,00 zł

Nosidełka ergonomiczne LennyLamb

( ilość produktów: 12 )

Noszenie dzieci posiada wiele pozytywnych aspektów zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. To dzięki temu nawykowi wzmacniana jest więź pomiędzy dorosłym, a jego pociechą, a ponadto za sprawą tej aktywności maluch rozwija się lepiej pod względem fizycznym i psychicznym. Antropolodzy, którzy badają sposoby opieki nad najmłodszymi, są zgodni, iż w kulturach, gdzie noszenie jest powszechne, dzieci mniej płaczą, szybciej się uczą, a ponadto doświadczają znacznie mniej kolek.

Nosidełko LennyLamb, dlaczego warto?

Nosidło LennyLamb to model, który daje możliwość doskonałego dopasowania do ciała dziecka oraz rodzica. Wszystko to za sprawą specjalnie zaprojektowanego systemu klamer oraz pasów. Rozwiązanie to zapewnia ergonomiczną pozycję dziecka, a ponadto wspiera zdrowy rozwój kręgosłupa oraz bioderek malucha. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są nosidła, które przy pierwszym kontakcie do złudzenia przypominają chustę. Wykonane z tkaniny skośno-krzyżowej w 100% bawełnianej doskonale otulają malucha. Ogromną zasługę w tej kwestii przypisujemy budowie całego panelu tego nosidełka. Wypełnione pasy naramienne, pas biodrowy oraz panel, w którym maluch siedzi, sprawiają, że czas spędzony w nosidełku jest bardzo komfortowy zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica.

LennyLamb – z miłości do dziecka

Marka LennyLamb została założona przez pewne małżeństwo, które poszukiwało jak najlepszych produktów dla swojego dziecka. Zmęczeni długim i nieefektownym testowaniem polecanych rozwiązań, postanowili sami dać światu coś od siebie. Produkcja chust oraz nosidełek marki LennyLamb odbywa się w niewielkiej miejscowości pod Piotrkowem Trybunalskim, a mianowicie w Kłudzicach. Potwierdzone wieloma atestami akcesoria do noszenia najmłodszych stanowią bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla rodziców i ich dzieci. Przekonaj się sama i sprawdź, jak wiele zalet wiąże się z noszeniem dziecka przy sercu. Naprawdę warto!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel